reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌸 Listopadowe mamy 2024🤰🌸

Już po wizycie - mamy 1,67cm dziecka😀 Jest serduszko, więc wyszłam z kartą ciąży, zaświadczeniem lekarskim i skierowaniem na badania😀
Termin porodu z ostatniej miesiączki to 26 października, a z USG 5 listopada, więc ciąża ewidentnie młodsza. Teraz z USG wyszło 8+0, a dwa i pół tygodnia temu 5+0, więc opóźnienie się nie zwiększa, co mnie trochę uspokaja, ale pewnie martwić się będę do końca🙂

Moja córka była takim ssakiem, że przez prawie dwa lata nie miałam owulacji, ona jest totalnym hajnidem. U nas kp trwało 3 lata 9 miesięcy. Ostatni rok już mnie trochę zmęczył, ale ogólnie fajne to było i bezproblemowe i teraz też bym chciała🙂

Hey wszystkim ;)
Mam pytanko korzystacie z aplikacji ciążowych?! Macie jakieś które polecacie?!
Tutaj dziewczyny polecały, że aplikacja HiMommy ma wariant dla tatusiów Hi daddy i zainstalowałam to mężowi.
Sama się jeszcze zastanawiam, co sobie zainstalować i chętnie poczytam Wasze opinie🙂
 
reklama
Ja karmiłam 2 lata w końcu posmarowałam piersi musztarda i powiedziałam że są ble, odstawił się bez problemu bez płaczu krzyków itd. A wczensiej nie było mowy o odłożeniu karmienia skróceniu itp, chciał cycka co 5 minut a w nocy się budził kilka razy. Ja nie będę kolejnego dziecko karmić piersią, za dużo mnie to kosztowało, planuje być kpi

Ja byłam kpi przez miesiąc, bo maluch nie umiał złapać piersi. Najgorszy miesiąc mojego życia. Sesje z laktatorem to moja trauma ☹️
Mam nadzieję, że następny dzidziuś nie będzie miał już problemu, piersi mam wyciągnięte, więc może złapie 😁
 
Ja karmiłam 2 lata w końcu posmarowałam piersi musztarda i powiedziałam że są ble, odstawił się bez problemu bez płaczu krzyków itd. A wczensiej nie było mowy o odłożeniu karmienia skróceniu itp, chciał cycka co 5 minut a w nocy się budził kilka razy. Ja nie będę kolejnego dziecko karmić piersią, za dużo mnie to kosztowało, planuje być kpi
Matko, dokładnie tak u mnie wygląda. Przychodzimy ze żłobka, pierwsze co cycy. Do spania, cycy. W nocy po trzy cztery razy cycy.
Do tego momentu wierzyłam jeszcze w samoodstawienie, ale przy tym bólu brodawek to ta musztarda tak źle nie brzmi.🙆
 
Ja byłam kpi przez miesiąc, bo maluch nie umiał złapać piersi. Najgorszy miesiąc mojego życia. Sesje z laktatorem to moja trauma ☹️
Mam nadzieję, że następny dzidziuś nie będzie miał już problemu, piersi mam wyciągnięte, więc może złapie 😁
Ja jak rozkręcałam laktacje i dawałam butelkę było spoko, najgorszy czas przyszedł jak chciał tylko cycka. Kpi mnie nie przeraża myślę że jest mniej czasochłonne niż 24h wiszenie dziecka na cycku 🙈
 
Matko, dokładnie tak u mnie wygląda. Przychodzimy ze żłobka, pierwsze co cycy. Do spania, cycy. W nocy po trzy cztery razy cycy.
Do tego momentu wierzyłam jeszcze w samoodstawienie, ale przy tym bólu brodawek to ta musztarda tak źle nie brzmi.🙆
Teraz to jedynie z powodu ciąży może się odstawić bo laktacja może się wygasić ale są dziewczyny co karma w tandemie więc u niektórych trwa w najlepsze laktacja w ciąży 😅
 
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie, dużo spokojniejsza, bo przynajmniej wyjasnilo się skąd krwawienia. Jest krwiak i nadal muszę przyjmować duphaston, ale ciąża nie jest zagrożona. serduszko bije prawidłowo, wygląda na to, że z dzieciątkiem wszystko dobrze. Całe 1.59cm😊 rośnie jak na drożdżach. z miesiączki wychodzi 7+2 , a z USG 8tyg
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jestem po wizycie, dużo spokojniejsza, bo przynajmniej wyjasnilo się skąd krwawienia. Jest krwiak i nadal muszę przyjmować duphaston, ale ciąża nie jest zagrożona. serduszko bije prawidłowo, wygląda na to, że z dzieciątkiem wszystko dobrze. Całe 1.59cm😊 rośnie jak na drożdżach. z miesiączki wychodzi 7+2 , a z USG 8tyg
Super! 🥰 Kiedy kolejna wizyta?
 
Do góry