reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

A Hania ciągle śpi :confused: Jak zasnęła o 10 spała 2h, wstała, marudziła, zjadła i po 30 min znowu zasnęła i tak śpi do teraz. Co jakiś czas tylko stęka przez sen.
 
reklama
Na gorączkę mam pedicetamol ale jak mierzę co jakiś czas to 37,5 teraz więc nie daję. Czopków nie mam.
Brzuszek ma mięciutki, kupa była rano. Nie wiem co jej dolega ale ewidentnie coś. Na razie obserwuję i czekam.
Szok ile zdążyłam posprzątać od rana :huh:
 
bettina lekarka mowila ze jak moja tak stekala przez sen( ale bez prezenia) to mogly ja miesnie albo kostki bolec bo wtedy z wizyty na wizyte duzo urosla i kazala nastepnym razem dac paracetamol w czopkach, dostepny bez recepty w zaleznosci od wagi dziecka.
 
Magmich, gapa ze mnie! Bardzo Cię przepraszam, ale jak sama piszesz, duzo dzieciaczkow, a poza tym ja tez jakas nieprzytomna jestem dziś :) Wybacz :) a tak na marginesie Eryka to bardzo ładne imię! ;)

Moj Antek juz ktorys raz na brzuchu spi tyle godzin, dzis juz ponad 4 :o
 
A moja w ciągu dnia tylko krótkie drzemki no chyba że spacer to dłużej pośpi. Dzisiaj pogoda kiepska więc siedzimy w domku. Już mi pomysłów brakuje czym ją zabawić na razie leży na macie i patrzy w motylka ciekawe kiedy się jej znudzi;)

Ola luzik ja się nie gniewam..;) ooo no i wykrakałam mata się znudziła.
 
My w drodze do domku ze szkoły. Mam nadzieję,że Theo pośpi jeszcze chwilkę w ogrodzie i zdążę usmażyć rybę do obiadu...wrrrr....nie znoszę tego wyścigu z czasem każdego dnia, zeby tylko coś zrobić nim on zacznie bardzo płakać. Z drugiej strony....czas tak szybko biegnie. Za szybko. Nim się obejrzę, kolejny mój Skarb będzie czymś ciągle zajęty :rolleyes2:
 
Magda u mnie jest to samo...choc u Ciebie pewnie duzo wiecej obowiazkow niz u mnie.Ale ten wyscig z czasem niekiedy jest dobijajacy.Jesc na szybko,prysznic na szybko,toaleta na szybko.Byle tylko zdarzyc przed krzykiem.Choc dzisiaj moj Robaczek jest w naprawde dobrym nastroju.U mnie dzis bez spacerku bo nie dosc ze zimno to jeszcze leje.

Demollka sliczny nowy awatarek :tak: widze ze Twoj Okruszek taki rozesmiany jak Vivi :tak:

My jutro pierwsze szczepienie.Az sie boje jak bedzie w trakcie i po :/
 
reklama
Do góry