reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2016

reklama
Demolka ta na trawienie z Niemiec ma zdecydowanie więcej anyzu. Może skład jest ten sam,ale proporcje inne :confused: Z karmieniem w nocy mam to samo,choć my na butli. Theo pierwszy raz je w nocy ok 1-2 i zjada max połowę normalnej porcji. Gdyby spał ladnie,to bym mu odpuściła,ale on się budzi co chwilę i dlatego jest kaplica. Mój Marcel też taki był. Najgorsze,że trwało to tak długo,aż wyrósł z mleka nocnego. :-(

NowaNatka juz się poddaje. Szkoda,że wycofali i tyle. :baffled:

Ola uważaj z ziołami,ale nie dołuj się tak. Odstaw i tyle ;-)


U nas dziś Theo ma ciężki dzień. Nie może w ogóle zasnąć na dłużej. Pewnie zaśnie tuż przed kąpielą.
 
A tak w ogóle to kiedy dzieciaki wyrastają z mleka nocnego?

I zastanawiam się jak oduczę potem Młodą ssac smoka, bo póki co nie uśnie w dzien bez niego o_O
 
Ostatnia edycja:
No sama jestem ciekawa z tyk karmieniem nocnym do kiedy będzie u mnie. Aschlee a taj na sen nie widziałam muszę poszukać w Guben. Nowe suwaczki:) Mój gdzieś zniknął.

My dzisiaj też ciężki dzień teraz zasnęła a na kąpiel wszystko gotowe. Babcia ją ululała aż zła jestem ech...
 
PaniAg dzieki za uswiadomienie, siostra mi powiedziala zebym pila miete to Antosia nie bedzie bolal brzuch. Matka dwojki dzieci, kurde ;)
Dobrze, ze mam Was. Na szcescie, mięta nie zaczela raczej dzialac, bo nie zauwazylam, zebym miala mniej pokarmu.

Magda nie doluje sie tylko czasem robie takie glupoty, ze az jestem zla na siebie. Chyba taki dzien dzieci maja, bo moj Antek tez spal jak zajac pod miedza :/

Demolka ja na poczatku mialam Hipp dla karmiacych mam, ale granulowana, smakowala mi bardzo, dlatego wystarczala na 2-3 dni ;) ale rzeczywiscie moze teraz sprobuje tej w saszetkach, bo nigdy nie pilam ;)
Czyli zostaje przy rumianku, koperku i wprowadzam Hipp dla karmiacych mam. Chcialam jeszcze zaczac pic pokrzywe na wlosy, ale lepiej nie ryzykuje ;)

Demolka a moze sciagaj sobie pokarm i dawaj malej z butelki w nocy, dziecko szybciej pije z butelki i wiecej, wiec moze nie obudzi sie tak szybko.
 
No mieszkanie odkurzone, łazienka wymyta, dwa prania zrobione (jedno wyprasowane, drugie schnie), dzieci nakarmione wykąpałam starszą (mąż młodszą) i padam na twarz a jeszcze mi naczynia w kuchni zostały, kąpiel i mycie włosów. Młoda zasypia mam nadzieje że pośpi do 3-4 bo w dzień to tylko krótkie drzemki.

Ola głowa do góry każdej się zdarza jakąś głupotę zrobić grunt że już wiesz co i jak.

Betula z tym wyrastaniem to chyba od dziecka zależy. Moja jakoś w koło 6 mc podziękowała za mleko w nocy normalnie wyciągałam ją o 22.00 z łóżka i wciskałam mleko przez sen bo strasznie mało piła w ciągu dnia. Jakbym tego nie robiła to spałaby do rana. Niejadkiem jest do teraz.
 
A kawe jakas polecacie?

Magmich dzięki, no zdarza się, no ;)
Ale mialas intenyswny dzien, chyba dla Ciebie doba tez jest za krotka i powinna miec jakies 28 h, conajmniej!
 
Ola ja w ciąży piłam Inkę i jakoś tak mi zasmakowała że teraz też ją piję zamiast normalnej. Nie obraziłabym gdyby doba była dłuższa bo ostatnio mam wrażenie że mi czasu na spanie braknie;) a dzisiaj to miałam jakiś przypływ mocy;) chyba przez ten wicher za oknem:)
 
Ja piłam szalwie jak przestałam kp, nie wiem czy pokarm zanikl ale nie odczuwam boli itp wiec chyba już nie ma.
Magmich ale poszalalas :o ja prasowania nie robiłam od porodu. Czasem nie nadazam z podstawowymi rzeczami a co dopiero takie coś ;)
My dzisiaj byłyśmy u lekarza z wynikami moczu, jest wszystko dobrze, gazów w brzuszku mniej ale dla pewności jeszcze raz mamy zrobić usg brzuszka. Za 2 tygodnie mamy odstawić espumisan i probiotyk.
 
reklama
Demolko mieszkasz w okolicach Guben? Moja mąż pochodzi z Gubin/Guben. Sama granica. :-)

Betula mleko nocne to w dużej mierze zależy od rodzica. Ja oduczam przed ukończeniem roczku. Bardzo mi zależy na zdrowych zabkach u dzieci,więc po 10 miesiącu kończymy z butla w nocy. Nie jest to jednak gwarancja przespanych nocy. Teoretycznie juz 6 miesięczne dziecko nie potrzebuje jeść w nocy. Warto jednak pamiętać że nie mówimy tu o nocy 12 godzinnej. Chodzi o np 6-8h. ;-) Smoczek nie taki straszny. Kumpela oduczyla córkę 2 letnią w.dwa dni :-)


Ola oj jakbym chciała,żeby Theo pił z butelki szybko... Ja nie wiem. Każdy tak mówi,że z butli łatwo leci a on pije czasem 2 godziny porcję :-O


Betula ja też zawsze stosuje tankowanie na śpiocha nim pojadę spać. ;-) Nie wiem jak będzie z Theo,bo on na śpiocha nie ruszy butli :confused:


Magmich pięknie Ci śpi malutka. Oby dała również tej nocy odpocząć. :-)


Spijcie dobrze dziewczyny. Oby Wasze okruszki nie rozrabialy :-)
 
Do góry