• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

To chodzisz w spodniach sprzed ciazy? 😱 ja juz w 6 miesiącu sie pożegnałam..
Nie haha miałam na myśli spodnie ciążowe i ogrodniczki, które nosiłam jak już trochę brzucha miałam, zresztą jak założyłam ostatnio legginsy sprzed ciąży też jakoś tak oporniej wchodziły :) To ja normalnych spodni nie noszę już od 🤔 września? Może nawet sierpnia, bo w sierpniu jak było chłodniej, to tylko legginsy nieciążowe nosiłam :o
 
reklama
Ja spiworek bede miala w foteliku. I ubieram w te ciuszki. Sa dla mnie sentymentalne bo corka pierwsza wychodziła w nich do domku 😀
 

Załączniki

  • Screenshot_20210130_195216_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_20210130_195216_com.facebook.orca.jpg
    209,4 KB · Wyświetleń: 119
  • Screenshot_20210130_195656_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210130_195656_com.android.gallery3d.jpg
    316,8 KB · Wyświetleń: 122
  • Screenshot_20210130_195701_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210130_195701_com.android.gallery3d.jpg
    477,1 KB · Wyświetleń: 117
Zupełnie jak u mnie.. pierwsza ciaza. Przed ciaza rozmiar 34/ 36.. Nie wiem kiedy wrócę do formy
U mnie przed ciążą rozmiar 36. Zawsze chuda jak patyk i szczerze to nie nastawiam się na powrót do tego rozmiaru. Poszlo mi mocno w uda i zakładam że brzuch tez zostanie bo rozstępy sie zaczynają robic. Takze chciałabym chociaz do rozmiaru 38 wrocic po ciazy ;/ jak narazie na plusie mam 15 kilo. I naprawdę to mocno odczuwam
 
reklama
U mnie przed ciążą rozmiar 36. Zawsze chuda jak patyk i szczerze to nie nastawiam się na powrót do tego rozmiaru. Poszlo mi mocno w uda i zakładam że brzuch tez zostanie bo rozstępy sie zaczynają robic. Takze chciałabym chociaz do rozmiaru 38 wrocic po ciazy ;/ jak narazie na plusie mam 15 kilo. I naprawdę to mocno odczuwam
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam 18 kg, przed ciążą też rozmiar 34/36 i już jakoś ze 3 miesiące po porodzie mieściłam się w stare spodnie, także będzie dobrze. Jeszcze będziemy szczupłe 💪😁
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry