reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

reklama
Dziewczyny kupiłam detektor tętna płodu i trochę mnie coś niepokoi czasami pokazuje mi powyżej 220 czy któraś też może używa i może mnie uspokoić bo nie wiem co o tym myśleć
Ja niestety nie pomogę bo nie mam i raczej nie kupię- znając siebie za mocno bym panikowała w razie czego.

Dzięki dziewczyny za dobre słowo, to prawda badanie usg może mnie teraz uspokoic, oby wszystko było dobrze bo trochę się obawiam.zobaczymy...
 
Dziewczyny kupiłam detektor tętna płodu i trochę mnie coś niepokoi czasami pokazuje mi powyżej 220 czy któraś też może używa i może mnie uspokoić bo nie wiem co o tym myśleć
Detektory tętna często pokazują fałszywe tętno. Ja na początku miał np. 90, a jak od brzucha odłożyłam to robiło się 200. Wczoraj młodego słuchałam to tętno było 240. Także nie martw się
 
Moze sie zdenerwowałas i tez czasami idzie tetno pomylic ze swoim
Powyżej 200 u dorosłego człowieka? W takich sytuacjach jedzie się na sor. Najlepiej zbadać swoje klasycznym ciśnieniomierzem.

Czytalam dużo i właśnie to mnie martwi normalnie pokazuje 130-140 ale czasami powyżej 200 A do poloznej mam dopiero 26 sierpnia i już nie wiem co robić 🥺
Mojemu wyszło 160 pare i nic nie mówili, że za wysokie. Osobiście wybrałabym się na sor, gdyby się powtarzało takie wysokie. A może baterie wariują?
 
Powyżej 200 u dorosłego człowieka? W takich sytuacjach jedzie się na sor. Najlepiej zbadać swoje klasycznym ciśnieniomierzem.


Mojemu wyszło 160 pare i nic nie mówili, że za wysokie. Osobiście wybrałabym się na sor, gdyby się powtarzało takie wysokie. A może baterie wariują?
No ja to wogole bym nie kupowala tego bo tylko czlowiek sie nakręca
 
reklama
Do góry