reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

Ja dzis bylam znow na pobraniu krwi :o doktor dala mi jeszcze raz morfologia i kwasy zolciowe bo nie jest do końca przekonana że jest ok... po pobraniu siedziałam 20 minut bo zyla się nie chciała zakleić :D
 
reklama
Ja dzis bylam znow na pobraniu krwi :o doktor dala mi jeszcze raz morfologia i kwasy zolciowe bo nie jest do końca przekonana że jest ok... po pobraniu siedziałam 20 minut bo zyla się nie chciała zakleić :D
Twoje żyły mają dość 😁😁😁daj znac jak kwasy zolciowe 😁dlugo masz czekac na wynik? Ja musialam az 3 dni czekać. Ale wyszly mi dobre kwasy, za to slaba fosfataza. Przede mna jeszcze jedne pobieranie krwi i do konca ciazy juz nawet nie ide 😁
 
Twoje żyły mają dość 😁😁😁daj znac jak kwasy zolciowe 😁dlugo masz czekac na wynik? Ja musialam az 3 dni czekać. Ale wyszly mi dobre kwasy, za to slaba fosfataza. Przede mna jeszcze jedne pobieranie krwi i do konca ciazy juz nawet nie ide 😁
Moje zyly maja naprawde dosc ;p pani w laboratorium mi powiedziała że na kwasy się czeka 20 dni;D ale jakoś jej nie uwierzyłam bo w sumie za 20 dni to juz moze byc po wszystkim;D takze będę sama sprawdzać na stronie czy się coś pojawi wcześniej
 
Moje zyly maja naprawde dosc ;p pani w laboratorium mi powiedziała że na kwasy się czeka 20 dni;D ale jakoś jej nie uwierzyłam bo w sumie za 20 dni to juz moze byc po wszystkim;D takze będę sama sprawdzać na stronie czy się coś pojawi wcześniej
U mnie w laboratorium wysylaja ta krew na badnaie do szpitala bo nie robia w laboratoriun i tak mowila, ze 3 dni wyniki, i tak było 😁 20 dni to juz możesz urodzic 😁
 
U mnie w laboratorium wysylaja ta krew na badnaie do szpitala bo nie robia w laboratoriun i tak mowila, ze 3 dni wyniki, i tak było 😁 20 dni to juz możesz urodzic 😁
Właśnie tez tak uważam;D ze bez sensu dawać badanie gdzie niby okres czekania byłby prawie miesiąc;D dlatego będę sama pilotować kiedy przyjdą wyniki;p
 
reklama
Hej dziewczyny, pisze tutaj bo nie wiem jak założyć nowy temat, mam nadzieje ze mi pomożecie :) 12 grudnia ostatnia miesiączka ,9 stycznia powinien pojawić się okres ,brak .zrobiony test ciążowy pozytywny . Wczoraj 12.01 poszłam do ginekologa żeby potwierdzić ciąże ale nic nie było widać :( 4 tyg i 2 dni , pani kazała zrobić mi wynik z krwi i dziś 13.01 wynosił 1625 ulm ,czy przy takim stężeniu nie powinien być widoczny pęcherzyk ,zaznaczę ze wieczorami lub jak szybko wstanę boli mnie brzuch jak na okres kilka minut bólu i przestaje i tak codziennie czy myślicie ze może być to ciąża pozamaciczna ?

Hej, Moja siostra też tak miała, że z krwi wychodziło jej że jest w ciąży a na USG nic nie było widać, Doktor kazała jej przyjść za dwa tygodnie i był już pęcherzyk widoczny, dlatego nie stresuj się 🙂 ja pamiętam, że mnie na początku ciąży też pobolewał brzuch jak na miesiączkę, daj sobie trochę czasu i dużo odpoczywaj 🙂
 
Do góry