reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2021 [emoji7]

No Alek już 3 noc całą.przespal. zobaczymy jak dzisiaj, ale widzę że dojrzewa. Dzisiaj położył się w łóżeczku i on lubi jak mu tak dupcią trzęsę, kiedyś widziałam że noworodki się tak uspokoja, bo czują się jak w brzuchu i mu to do dzisiaj zostało.
Nie chce Cie jakos zle nastawiac, ale u nas to sie zmienia co chwile. Nocy calej jeszcze nie przesypia, ale zdarza sie ze obudzi sie raz na wode i tyle. Ja juz sie ciesze.. po czym nagle jakis regres snu, nie wiadomo skąd. Wiec ja juz sie na nic nie nastawiam 😵
 
reklama
Nie chce Cie jakos zle nastawiac, ale u nas to sie zmienia co chwile. Nocy calej jeszcze nie przesypia, ale zdarza sie ze obudzi sie raz na wode i tyle. Ja juz sie ciesze.. po czym nagle jakis regres snu, nie wiadomo skąd. Wiec ja juz sie na nic nie nastawiam 😵
Też się cieszyłam, jak 3 noce pod rząd przespała i znowu się budzi na mleko. 🙂
 
Niechby ktoś mi dał chociaż te 3 noce przespane🙈
Haha ja odkąd wróciłam do pracy też wiecznie niewyspana jestem, chociaż Czarek zazwyczaj całe noce przesypia, ale zdarzają mu się pobudki w środku nocy częściej niż kiedyś i nie jest już łatwo go uśpić wtedy plus od jakiegoś czasu rano zaczął się budzić równo z moim budzikiem o 5:40 🙉 potem ucina sobie drzemkę koło 8-9, w godzinie drzemki nie chce spać, a wieczorem nie może zasnąć ze zmęczenia i czasem jest naprawdę grubo. Ale mi wystarczy, że 1 dzień w tygodniu pośpię i jak nowonarodzona (właśnie dziś miałam tą przyjemność, że chłopak cały dzień w domu i ogarnął młodego 😍 więc potem zapieprzałam ze wszystkim jak głupia tak mi się chciało 😅).
 
My nad jeziorem. O godzinie 20 starcilismy auto. Ale żyjemy. Szczęście w nieszczęściu. Drzewo wielkie zawaliło się na działkę gdzie dzieci biegają 😥a akurat kolacje jedliśmy
 

Załączniki

  • Screenshot_20220702_235336_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_20220702_235336_com.facebook.orca.jpg
    339,9 KB · Wyświetleń: 92
  • Screenshot_20220702_235514_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20220702_235514_com.android.gallery3d.jpg
    807,1 KB · Wyświetleń: 96
My nad jeziorem. O godzinie 20 starcilismy auto. Ale żyjemy. Szczęście w nieszczęściu. Drzewo wielkie zawaliło się na działkę gdzie dzieci biegają 😥a akurat kolacje jedliśmy
Auto to rzecz nabyta !! Grunt ze Wam nic nie jest i ze dzieciakom !!! <3 naprawde szczęście w nieszczesciu
 
Auto to rzecz nabyta !! Grunt ze Wam nic nie jest i ze dzieciakom !!! <3 naprawde szczęście w nieszczesciu
Tak wiadomo, rzecz nabyta i to tylko auto. Lecz smutno bo zawsze jakiś wydatek 😥 najważniejsze że nikomu nic się nie stało!! Najlepsze jest to, że było piękne słońce i nagle słyszymy trach! I w sekundę się zawaliło człowiek by szans nie miał nawet uciec
 
Tak wiadomo, rzecz nabyta i to tylko auto. Lecz smutno bo zawsze jakiś wydatek 😥 najważniejsze że nikomu nic się nie stało!! Najlepsze jest to, że było piękne słońce i nagle słyszymy trach! I w sekundę się zawaliło człowiek by szans nie miał nawet uciec
Ja pitolę @Święta92 co za historia, dobrze, że jesteście wszyscy cali i zdrowi! ❤
 
reklama
Do góry