Oliwieczka
Mamy lutowe'07 Wdrożona(y)
Witam
ja po pracy spadam do T ;-)
miłego spedzenia czasu!
:-)Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Witam
ja po pracy spadam do T ;-)
:-)

maz jedzie sobie pograć;-)




.U mnie dochodzi jeszcze 2 dzieciaków,ktore juz zasiądą za stołem,więc chyba 500 będzie za mało?