reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

Co do kuroniowki to poszperalam i znalazlam ze niby sie nalezy:tak: ale jeszcze czas wiec pozniej dokladnie bedziemy sie dowiadywac....
U nas klania sie wizyta na badanie sluchu u Julci, bo panie w przedszkolu zauwazyly ze ona bardzo glosno mowi:sorry: z tego co wiem ma dobry sluch a po prostu taki jej urok ze nie umie mowic cicho:-D ale zbadamy dla pewnosci...tylko musze zczaic gdzie co i jak bo nawet nie wiem buuu
 
reklama
Jeśli mam doradzać to tego nie polecam.to miała sąsiadka tzn. Ten typ mocowania i kicha bo jak goscina to wiadomo serweta i już uchwyty przeszkadzaja jej malec to sreberko i w sumie zawsze się bała że poleci z tym do tyłu i podstawiala krzesło a czasem było trudno dobrać odpowiednie by wysokością pasowało.w rezultacie mają takie jak my.bo można wszędzie postawić a od spodu są gumy by się nie slizgalo.jedyne co już nie potrzebne to panel z zabawkami.
Ale pomyśl sama.
A co do szczepienia szymka to też czeka ale muszą uzbierać więcej dzieci i to jedno uklucie plus do buzi.pytałam czy można dołączyć ospę już tak na wszelki wypadek ale nie ma skojarzonej.jedynie przy swince odrze rozyczce można kupić z ospa.więc chyba kini kupię na wszelki wypadek by łagodnie przeszła jakby co.no i w czerwcu kupiliśmy wczasy w turcji to oby nic nie wyskoczyło po drodze bo tylko na tydzień by zobaczyć jak Kinia to zniesie.
Ja też życzę w miarę jeśli to możliwe lekkiego porodu.
 
Nuśka ja właśnie jestem po badaniu z Emilką byłam z nią 3 razy żeby powtórzyć wynik za 1 miała wynik zły za drugim i trzecim wyszło na granicy
miała takim czymś do ucha badane i potem w kabinie wyciszonej miała reagować na dźwięki w słuchawkach
tez byłam u pani co ma aparaty słuchowe bez skierowania i właściwie przyjęta byłam od ręki :tak:
 
Hej! Nuśka, moja Paulina też miała badanie słuchu, było to dawno, bo jakieś 15-16 lat temu. Wtedy dostałam skierowanie do poradni audiologicznej przy naszym szpitalu. Wyszedł niedosłuch (badanie było zalecone dokładnie z tego samego powodu, z którego ma Julka, Paulina strasznie głośno mówiła). Po wycięciu 3 migdała problem się rozwiązał, okazało się, że niedosłuch był spowodowany ogromnym trzecim migdałem. Choć wyciszenie głosu nie nastąpiło odrazu, siła przyzwyczajenia robiła swoje, jednak w ciągu kilku miesięcy głos się wyciszył i Paulina zaczęła mówić "normalnie".

Co porabiacie na święta? My jedziemy do Warszawy do siostry Tomka, będą rodzice też Tomka. Paulina i Patryk też jadą, Damian niestety nie może :-( wlepili mu pracę w niedzielę i poniedziałek świąteczny. Jedzenia na święta więc nie szykuję, jadę na gotowe, okien też nie myję, bo nam blok ocieplają, mamy cały w rusztowaniach - także typowych przwdświątecznych przygotowań u nas nie będzie, jedynie muszę kupić jakieś drobiazgi na Zająca dla rodziny. Dla teściowej i siostry Tomka już mam, kupiłam im masło do ciała z minerałami z morza martwego, Oliwce też już kupiłam, zostali mi jeszcze mąż, teść, szwagier, 2 chrześniaków i moje starsze dzieci :baffled: no i oczywiście nie mam pomysłu...
 
Kasiad Emilka miała badany słuch właśnie przez przerośnięty trzeci migdał :tak:


ja raczej wybieram się tylko do teściowej a tak siorka wpadanie na bank do nas więc tylko spacerki rodzinne będziemy odbywać oby tylko pogoda dopisała ;-) co do prezentów umówiłam się z siostrą że tylko symboliczny drobiazg kupujemy jeszcze nie mam pomysłu :-D dorośli nie dostają nic :no:;-) musimy obie kasę mieć na większe imprezy bo ona ma roczek i komunie syna więc wydatków mamy nie mało bo jako chrzestna też muszę większą kasą sypnąć :sorry2:
 
Dzięki Dziewczyny. W środe pojde na szczepienie wiec od razu zagadam rodzinna bo nigdy nic nie mowila nam na temat trzeciego migdalka ze niby cos z nim nie tak:sorry: I tez zobacze co ona na to....
mam juz dosc tego biegania od lekarza do lekarza i takich tam....ciagle cos...ginekolog, detysta okulista cale tygodnie pozajmowane...i tak ciagle latam z tym brzuchem wrrrr
 
Hejka

Kasiad zazdroszczę braku przygotowań ;-)
u nas okna już pomyte w zeszłym tygodniu, oby nie padało czasem za mocno, bo szlag trafi cała robotę:baffled: teraz tylko jedzeniowe przygotowania zostały no i ogólnie posprzątać chatkę jak zawsze.
my pierwsze swięto w domu z moimi rodzicami, brat pojechał do Szkocji do drugiego brata co ma bliźniaki, przywieziemy do nas babcie i ciocię moją, a w drugie świeto na obiad do tesciów. My nie kupujemy duzych prezentów, dorosli dostana bombonierkę na parę, a dzieciaki jakieś drobiazgi, głównie słodycze, Hubert zbiera mini figurki Lego więc mu pewnie kilka zając zostawi w ogródku, niech szuka pod krzaczkami:-)

miłego dnia i milych przygotowań!!!
 
reklama
No i po świętach.u nas wszyscy tzn.moi rodzice my rodzeństwo męża i tesciowie byliśmy razem.prezenty dostały tylko dsieci.polecam crocolearn na jakąś okazję.wymowa wyraźna i zajmuje dziecko.to do nauki angielskiego.dziś byłam szczepic szymka przeciw ospie bo przy astmie zalecają Kinia na roczek dostanie już skojarzona szczepionkę z ospa.a tak w przedszkolu szkarlatyna to szymus w domu i dostajemy szału.pogoda ciut lepsza to spacerujemy.Kinia broi że aż strach serio jest zlosnica i taka głośna.wieczorem marze by poszła spać.
A teraz ja idę spać.buziaki i wszystkiego dobrego.
 
Do góry