Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Agusia ja nie mam też dojścia do tego "naszego" wątku zamkniętegoczy ktos jeszcze nie ma dojscia do watku zamknietego?
te panie juz sa zgłoszone i lada chwila miec beda
Gosia_k23
WolfiA
aneczka81
JUSTYNA170979
czy ktos jeszcze ?
mozna tez na priva
znalazłam jeszcze jedna zagubiona owieczke
rozalka

czy ktos jeszcze nie ma dojscia do watku zamknietego?
te panie juz sa zgłoszone i lada chwila miec beda
Gosia_k23
WolfiA
aneczka81
JUSTYNA170979
czy ktos jeszcze ?
mozna tez na priva
znalazłam jeszcze jedna zagubiona owieczke
rozalka
Może po prostu mam nie mieć wejścia
W każdym razie i tak nie wiem czego on dotyczy
Nie kłamię, naprawdę nie mamnie kłam masz nawet o tym nie wiesz
ale nie powaznie
musisz miec
kliknij na ten link jak nie wejdziesz to wtedy pogadamy
https://www.babyboom.pl/forum/mamy-...ch-dzieciaczkow-8528/index13.html#post1430149

Z tego co wiem, to mama tej dziewczynki bała się też, ale tata ją przekonał, bo nie mogli nikogo dorosłwgo znaleźć na szybko i Paulinie się udało.