reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

witam z rana

takze udanej niedzieli wszystkim zycze.

Rozalka, mojego tez przydaloby sie wziac w obroty - tez go malo w domu :)

My na razie wiekszych planow na dzis nie mamy - moze wpadne do rodzicow. Zobaczymy jak wyjdzie.
 
reklama
witam po wspaniałym weekendzie.jutro zgram zdjęcia to coś wkleję. urodziny petarda naprawdę było super zabawa od rana do 22.jubilat z prezentó zadowolony z tortu też no i nie był chory jak zawsze.oby tak zostało.

dziś pojechali goście w swoje strony więc chwila luzu jutro sprzątanie bo wiadomo jak 10 0sób w domu i do tego zabawy konkursy wygłupy.rano Szymek ochoczo poszedłdo przedszkola z torbą słodyczy wrócił z książeczką od całej grupy zadowolony i dumny.no od dziś zimnica ale wiateru nie ma jakiegoś mega specjalnego tylko słoneczko świeciło to całkiem fajnie.
 
Fajnie Karola, że się urodzinki Szymka udały:tak:Szczególnie ciekawa jestem jak ci tort wyszedł?
A my już wróciliśmy w sobotę wieczorem z naszych ferii, bardzo zadowoleni jesteśmy. Mieliśmy dobrą pogodę, na początku średnio mroźno, ale bardzo słonecznie, później trochę cieplej, ale śnieg cały czas w odpowiedniej ilości, więc było saneczkowo i narciarsko. Artur z Madzią codziennie jeździli na nartach ile sił mieli, Wiki nie chciała się przekonać, więc nie naciskaliśmy. Mamy nadzieję jeszcze w marcu na któryś weekend wybrać się w góry to może wtedy, a jak nie to za rok będzie w sam raz. Podobało jej się na szczycie Jaworzyny, szczególnie przejazd gondolą i plac zabaw:-)Teraz mamy jeszcze niecały tydzień ferii, więc cieszymy się. U nas strasznie zimno, dziś nad ranem -15, teraz prawie 10, więc jakoś nie chce nam się zabaw na dworze uskuteczniać:-);-)
 
Ostatnia edycja:
O kurcze jak tu pusto...
No fajnie miśka,ze sie ferie udały..a Wikusia jak nie chciała spróbować to nic na siłę jak pisałaś - u nas Filip się sam nakręcił i było fajnie

karola fajnie, ze urodzinki Szymka udane

a nas choroby opuściły póki co...teraz odpoczywam w domku, Filip w końcu przedszkolu od wczoraj, bo w domu go roznosiło na maxa...
ja oglądam sie w końcu za zakupami dla małej...
 
Witam:-)

Karola super, że urodzinki udane, nie ma w koncu nic piekniejszego niz uśmiechnięte dziecko:tak::-)

Miśka fajnie, że ferie wam sie udały no i ze śnieg dopisał i narciarze mogli sie wyszaleć :tak: a na Wiki tez przyjdzie czas jak zobaczy z jaka pasja jeżdżą inni członkowie rodziny

Mysia udanych zakupików, ech zazdroszczę, bo na regałach z dziewczęcymi ciuszkami same cukiereczki:-)

a my w domu, Hubka dopadł jakiś kaszel i katarek więc go uziemiłam, bo na dodatek taki mróz, wole by przeczekał niz mi na cos więcej się rozłożył:sorry: tym bardziej, że i tak w domu jestem

miłej nocki babencje!!
 
Witam.

mysia zkupy dla księzniczki,super.Te pierwsze mnie cieszyły najbardziej.
rosmerta zdrówka dla Was.

U nas jako tako,mała kaszle,Kuba sie trzyma jakos narazie i oby tak zostało do wiosny.Mnie oczy znów swędzą,oby to nie zapalenie znów.
 
od rana -16 ale świeci słoneczko nie ma wiatru. co mnie cieszy to fakt że coraz dłużej jest jasno.
miłego dnia kochane
a moim rodzicom w nocy spadło w ubikacji 14 kafli ot tak mieszkają w bloku na 1 piętrze a hałas podobno szok.
 
Hejka:-):-)

Zdrowka dla wszystkich.

Karola, ale musial byc huk u Twoich rodzicow.

U nas tez mrozno, ale pieknie, a ze mieszakmy blisko parku, to wczoraj szalalysmy z Milena na sankach. Ja bylam reniferem, a ona sw.Mikolajem, czyli ja ciagne sanki, a ona jedzie jak gwiazda. Dzis chyba tez sie wybierzemy.
 
itam witam i o zdrowie pytam

ale fajnie KAROLINA ze u WAS snieg, bo u nas zimno ale bez sniegu...

jejku jaka jestem padnieta, praca na zmiane powoli mnie meczy...

chce wiosny
no dobra nie narzekam
pa
 
reklama
Hej:-)

U Was takie temperatury na minusie, jak u nas na plusie:rofl2: W sobotę było tak pięknie w słoneczku 16*C:-) Szkoda tylko, że teraz to pochmurnie się zrobiło i wietrznie, ale nie jest najgorzej:tak:

Dzieciaki w szkołach mają teraz wolne, a Victor dopiero od jutra;-) Trzeba będzie im jakoś jutrzejszy dzień zaplanować:tak: Może w końcu pójdziemy na basen?

Do jutra;-)
 
Do góry