reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy - łączmy się!!!

wow! ale super wiadomosc! cos czulam ze KINGA zdazy przed swietami!!! nie no super! WIELKIE GRATKI KAROLA!!!! i´jakie tempo, no ale ciagle w ruchu bylas ostatnio to i corcia tez szybka!!!!!!!!
koniecznie pokaz nam Twoja slicznotke!!!
 
reklama
No i ja poświątecznie się z wami witam, pojechaliśmy do rodziców już w czwartek, a tam nie miałam czasu na internet. Teściowa po operacji:ninja2:, więc było co robić. Pogoda śliczna przez całe święta, Wiki prawie cały czas biegała po dworze i efekty niestety są. Kaszel okropny. Na razie leczymy się same. Wróciliśmy wczoraj w nocy:tak:
Karola mega szybka jesteś, ale tak myślałam, że przed świętami się jeszcze uwiniesz. Gratulacje dla mamusi, Szymcia i tatusia:tak::-)
 
KArola super wieści, OGROMNE GRATULACJE!!!! ale sie uwinęłaś ekspresowo, a tak się obawiałaś i planowałaś a córcia sama zdecydowała kiedy i jak:-) Dużo zdówka dla małej iszybkiego powrotu do formy dla ciebie!!! i koniecznie wklej jakąs fotke waszej kruszynki!!!!

u nas świeta szybko zleciały, wczoraj bylismy u teściów więc Bartek ma za soba pierwsza dłuższą wycieczke i juz wiem, że bedzie z niego podróżnik jak z Hubcia:tak::-)

miłego dnia wszystkim!!

Miska zdrówka dla was!!!
 
Witam:-)
Nie zaglądałam przez jakiś czas, bo a to przygotowania świąteczne, a to goście w Święta i przez to wszystko nawet nie złożyłam Wam życzeń:zawstydzona/y: A tu do tego jeszcze takie wspaniałe wieści:-)

Karola ogromnie gratuluję! Błyskawicznie Ci to wszystko poszło, a Ty już wizję wywoływanego porodu miałaś - jak widać zupełnie nie potrzebnie:-p Teraz odpoczywajcie, wracajcie do sił i niech Kingusia rośnie zdrowo:-) A jak Szymciu, jak tam Twoje uczucie do córci, zapałałaś miłością?;-) Jeszcze raz gratulacje dla całej Waszej Rodzinki!
SWG_330x370.jpg

Rosmerta super, że Bartuś lubi jeździć, to spore ułatwienie;-)

Miśka dużo zdrowia tej wiosny dla całej Waszej Rodziny!:tak:

Dobra zmykam do moich łobuziaków, bo mąż pojechał z ekipą na wycieczkę dzisiaj, bo ma jeszcze wolne, a jutro ja im (mojemu bratu z dziewczyną i kuzynem) muszę jakąś rozrywkę zapewnić:-p

Trzymajcie się ciepło i zdrowo tej wiosny!:-):-):-)


 
wielkie dzięki kochane

oj wkleje ale jeszcze dajcie kilka dni bo większość fotek w komórce szkoda że nie ma opcji wklejania zdjęc z komórki jak na nk to by poszło szybciej.oj kocham te moje maluchy bezgranicznie choć Szymek przy małej wygląda na takiego dużego.jest słodki delikatny troskliwy i tak mi go czasem żal że nie mogę iść się z nim bawić jak tylko on chce- ale spokojnie to znosi.

no do formy to wróciłam juz na 100% w niedzielę teraz to już jakbym nie rodziła jedynie ten flak na brzuchu ale jak tylko będziemy mogły iśc na spacer to się za to zabiorę.

miłego dnia kochane uciekam bo pranie do powieszenia a za godzine lece po Szymcia do przedszkola babcia zostanie z Kinią a od jutra załątwianie papierów-pzu, becikowe i zgłoszenie do lekarza i pewnie zaraz jakaś czarownica przyleci o świcie sprawdzić jak warunki.
 
wowo KAROLA widze ze jestes tak samo aktywna jak w koncowce ciazy (albo i przez cala ciaze), albo i bardziej, podziwiam za power!!!
 
NO to gratulacje KAROLA!!!! Ale się ekspresem uwinęłaś, hoho....super...

A u nas ślicznie, pogodnie i w ogóle super...oprócze tego, ze dostałam kataru z pylenia...each...

Filip dzis do przedszkola poszedł, mięli zdjecia robione, pani pierwszy raz w ogóle mnie spytała czy do logopedy sie z nim wybieram, bo jeszcze niektórych liter nie wymawia i sama nie wiem...dziwne, ze wcześniej nic nie mówiła, a teraz poprostu wszystko na raz - ja już wcześniej sama jej się pytałam a ona, ze ma jeszcze czas i teraz hop siup i zmiana opcji..

No a mnie coraz ciężej i już nie mogę się doczekać kiedy będzie ten czerwiec
 
Susu zobaczysz sama że drugi poród a raczej dochodzenie do siebie- jeśli jest naturalny- to pikuś. żadnych szyć nacięć zaraz praktycznie saidasz normalnie więc spoko.teraz jedynie rozkręcić mleczarnie i będzie git.
 
Po CC,drugi poród tez dla mnie lżejszy,tan.szybciej oszłam do siebie.
susu powodzenia.

młoda mi od wczoraj gorączkuje,smigam do lekarza.eh...:angry:
 
reklama
rozalka kurcze choroby u dzieci to koszmar- przy dwójce to jest to co mnie przeraża ale i temu trzeba stawić czoło.
 
Do góry