reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe Mamy zza granicy

reklama
Po pierwsze język, chyba że nie ma u Was problemu z fińskim, poza tym przeprowadzka do innego kraju zawsze wymaga odwagi, przynajmniej ja tak do tego podchodzę. Wiem że są osoby które żyły w kilku krajach i dla nich to nie problem, ale ja potrzebuję dużo czasu na zaklimatyzowanie się w nowym miejscu i nie lubię zmian
A macie tam kogoś? Znajomych, rodzinę?
 
Nie,bedziemy tam calkowicie sami ale to nie problem bo w Niemczech tez nikogo nie mielismy ;)
Jak chodzi o jezyk to to nie problem na szczescie :) najgorszy fakt to ze to tak daleko no ale trudno jakos sie ta podroz przetrwa :)
 
Ostatnia edycja:
Ashlee a czemu tak akurat Finlandia jesli mozna wiedziec? Podziwiam, ja do Anglii przyjechalam za rodzicami, mialam tylko na wakacje zostac i tak minelo siedem lat :D ale gdybym nie miala tu nikogo to chyba bym nie zostala.
 
No my tutaj sami jestesmy wiec juz sie przyzwyczailismy ;)
Czemu Finlandia? Bo mezu dostal super oferte pracy stalej a nie chce tam byc sam bo daleko i raz w miesiacu by przyjezdzal.Kazde byloby w innym kraju i tak jakos podjelismy decyzje ze wyjedziemy wszyscy zeby byc razem
 
Ostatnia edycja:
Podziwiam Aschlee i troszke zazdroszcze. Ja mieszkam w De niecaly rok (wczesniej Irlandia przez 8 lat) i fajny taki dreszczyk emocji i wszystko nowe na poczatku. Teraz juz sie prawie zadomowiłam i nuda sie wkrada i ciągnie mnie do czegoś nowego. Ale na poczatek dzidzia na pewno odmieni mi zycie, potem ciekawsza praca i jakos to bedzie, moze wytrzymam jeszcze kilka lat ;-) a jak nie to znów sie gdzieś przeprowadzimy. Do odwaznych świat należy! :-)
 
reklama
Hej dziewczyny
michasia gratulacje
ja tez z uk mieszkam tu juz 9 lat i mam corcie 6 letnia
tesknie za Polska, rodzina moim miastem, sle poki mamy dobrą pracę siedzimy tutaj. Jesteśmy w 100 % Polakami, mimo, że Polska pozostawia wiele do życzenia. Pozdrawiam.
 
Do góry