reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe Mamy zza granicy

Oj to troche daleko. Sprawdzilam na mapie i wychodzi ok.190km. Szkoda :-( ale zawsze pozostaje rozmowa na forum :-) ale w przyszłości kto wie? ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej wszystkim lutowym mamom z zagranicy;-)! Czy mogę się do was przyłączyć? Jestem kompletnie nowa w tym wszystkim. To moja pierwsza ciąża, mieszkam w Niemczech od 2,5 roku.
 
Hej buraska, witamy!

Ja tez jestem nowa. I tez z De :-) Wbijaj od razu na to drugie forum-lutowe mamy 2016, bo tam wszystkie siedzimy i z Polski i zza granicy:-)
 
Michasia gratulacje. Niech się mala chowa zdrowo.

Miałam złożone papiery do roboty w szpitalu. Ale po ostatniej wizycie tam nie chce tam więcej chodzić.

Czas wrócić do żywych ale to bardzo trudne. Wczoraj się zebralam i zaniosłam cv do firmy samochodowej. W mojej branży. Wiec może wezma mnie na drivera. Może do mc nie będę musiała wracać. Zobaczymy.

Nawet nie chce mi się planować. Co dalej. Ale na pewno przetrwam.

Miłego dnia dziewczyny.
 
Cześć, a ja mieszkam w Niemczech 2 lata i 7 miesięcy, dokładniej Baden Württemberg
Do Polski nie mam zamiaru wracać, przyjechałam za mężem, znalazłam sobie nawet pracę choć z językiem było cięzko, ale szybko okazało się że jestem w ciąży i tyle z mojej pracy :-) Ogólnie żyję mi się tu dobrze, tęsknie za rodziną, nie za krajem

Witaj! :) Ja również mieszkam w Niemczech - Sindelfingen :) od pół ponad pół roku z chłopakiem... planujemy ślub niebawem :) z tego co czytam to jesteśmy w podobnej sytuacjii, ja również nie dawno zaczęłam pracę ale po ok, 2 tyg okazało się że jestem w ciąży :D

Nie chcesz pogadać ...? ;-)
 
Monia zawsze chętnie ;] Mieszkasz bliżej, ale nadal kawał drogi ;] Jak Ci się mieszka w DE? To Twoje pierwsze dziecko?
Ja raz w tygodniu chodze na kurs, by trochę język szkolić, bo niestety nie mieszkam w mieście, i nie zawsze jest z kim pogadać po niemiecku, do tego u mnie w okolicy gwara szwabska dominuje, to już całkiem ;]
córkę chcę wysłac do przedszkola gdy skończy 3 latka, drugie w drodze, jak wszystko pójdzie dobrze to podobnie, i wtedy do pracy ;]
 
reklama
Kurde kazda mieszka tak daleko :/ ja tez w DE 6 lat ale tylko do grudnia badz stycznia :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry