reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Happymama to się nasprzątałaś.

Sylwia o której masz wizytę?
Kasia uśmiałam się jak czytałam o Twojej młodszej córce. Ja byłam taka sama :-)

U mnie jest moja mama i właśnie myje okna. Ostatni raz myłam je w kwietniu. Później zaszłam w ciążę i miałam zakaz. No a że mieszkam przy dużym skrzyżowaniu, gdzie ruch uliczny jest spory to możecie sobie wyobrazić jak wyglądał te okna :zawstydzona/y: Jak mama umyła okna w salonie i weszłam do tego pomieszczenia to myślałam, że nie mam szyb :-D:-D

No a ja tylko leżę, czytam, oglądam i się relaksuję. Aż mi to bokiem wychodzi. No ale Michałek zadba o to, aby mamusia w ciąży odpoczęła za wszystkie czasy :-):-)

Jutro mój Mąż wróci wcześniej z pracy, żeby mnie do lekarza zawieść. Sama już nie pcham się za kółko.
 
reklama
Kasia jeżeli pytasz o mnie to ja wizyte mam dopiero w piatek na 13 i na maxa nie mogę się doczekać! ;/ Ciągle pobolewa mnie to podbrzusze i zero widoczności że macica jest powiększona... Już wątpie że mam tam dzidziusia.... serio.

Ale masz dobrze mama umyła Ci okna, u mnie też by się przydało ale jakoś nie mam weny, trochę posprzątam i podbrzusze daje się we znaki...

Ale staram się jak mogę nie myśleć o tym, zaraz będziemy z mężem oglądać film a póki co zrobilam sobie chleb na jajku bo taką mam ochotę! :)

a takie pytanie czy czop śluzowy powstaje w momencie kiedy zaszło zapłodnienie czy dopiero w późniejszym stadium ciąży?? I czy możliwe jest to że w 13 tygodniu odszedł czop śluzowy?? Znowu głupie gadanki znajomej a na necie to jakoś nie umiemy tego znaleźć ...
 
Ostatnia edycja:
Sylwia9 tak, tak chodziło mi o Ciebie. Powinnam sprecyzować :-) Będzie dobrze! U mnie dopiero od niedawna widać "napuchniętą" macicę, a Twoja ciąża przecież jest młodsza od mojej. Zobaczysz, że w piątek będziesz wracać od lekarza jak na skrzydłach. A to już genetyczne USG czy zwykła wizyta?

Chleb w jajku to jest to! I do tego oczywiście pomidory ze śmietaną :-p Mam ostatnio na nie fazę i moge je jeść do wszystkiego :-)
 
Katia ja na pomidory tez mam faze ;-) ale tylko na te z działeczki bo jak wziełam takiego ze sklepu to nie to samo i nie podpasowały mi ciekawe co ja zrobie zima jak nie bedzie juz pomidorków z działeczki;-)
 
Ja też wolę takie swojskie z krzaka, no ale w mieście nie mam do nich dostępu :-( Cieszę się, że chociaż na bazarku mogę jakieś kupić.

Moja mama jak była ze mną w ciąży to też miała fazę na pomidory. Z tym, że w latach 80 zimą nie były dostępne w każdym sklepie. Tata jeżdżąc po Polsce (jest kierowcą) przywoził jej z tras :-)


Czekam na Męża i zaraz będziemy jeść obiad. Z pomidorami oczywiście :-D:-D
 
Tak piszecie o tym jedzonku, że zaczęłam mieć apetyt ;) Na obiad dziś szczawiowa (tak wracając do wcześniejszej rozmowy) a teraz 89Katia narobiłaś mi smaku na ten chleb w jajku...Ale, że mam ugotowane jajka to będą jajka na chlebie ;-)
 
Sylwia9- odejście czopa w 13 tygodniu jest raczej niemożliwe, odchodzi on przed porodem albo w jego trakcie.

no ja dzisiaj też spelniłam zachciankę i zrobiłam sernik na zimno z truskawkami i galaretką, uwielbiam...szkoda tylko że trzeba jeszcze czekać aż wszystko zastygnie:baffled: już się nie mogę doczekać kiedy się na niego rzucę:-D

marta- szczawiowej też bym pojadła:tak:dawno już nie robiłam.
 
ja coś tam sprzątam ale m większość sam ogarnia.
mogę czytać o jedzeniu i wytrzymuję ale jak słyszę o jajku to pękam:-( taką mam ochotę a nie mogę... mam nadzieję, że po ciąży mi przejdzie.

jakaś zmęczona dziś jestem

sylwia nie panikuj, na pewno jest dobrze.
 
Katia-czyli mówisz, że wyjdzie na ludzi;-):-D Z oka jej spuścić nie mogę, bo zawsze coś zmaluje-dzisiaj zalała mi łazienkę, a poszła tylko umyć ręce;-)
Sylwia-będzie dobrze:tak: A dzidzia na pewno jest-pisałaś, że zaczynasz czuć ruchy:tak:
Happymama-ja też dziś zrobiłam sernik, ale pieczony i to z orzechami na spodzie:-p Właśnie jest piekarniku:tak:

Ja też mam fazę na pomidory ze śmietaną-do tego grzanka z tostera:tak:
 
reklama
Do góry