reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

istotnie Antila plemniki bywają bardzo żywotne nawet po paru dniach - zwłaszcza te żeńskie i na to liczę:p
a że dizidziuś wyjdzie kiedy będzie chciał przekonałam sie w pierwszej ciąży: termin miałam na 1 lipca a synka urodziłam dopiero 16 późnym wieczorem, a i tak musieli go mocno oksytocyna "namawiać".

No nic idę do gina i trzymam kciuki za wszystkie Wasze dzisiejsze wizyty. Mam nadzieję że uda mi się zapisać w miarę szybko na usg.:happy2:
 
reklama
Dołączam do trzymających kciuki :-) Ja mam wizytę jutro o dziesiątej. Wczoraj byłam na badaniach krwi, dzisiaj popołudniu odbieram wyniki, więc coś już będę wiedziała.

Co do terminu porodu - jak byłam w ciąży z synkiem, to położna (rodziłam w Anglii, dlatego położna, a nie lekarz) wyznaczyła mi termin na 6-go września i syn urodził się 6-go o 12:20 :-)
 
Czesc dziewczyny:):)
Trzymam kciuki za dzisij wizytujące u gina,abyście zobaczyły łądnie pecherzyki i zostały uspokojone przez gina ze wszystko ok:):)
Gratuluje wszystkim mamom,które juz widziały serducho...ja idę za 8 dni....i mam nadzieje tez juz ozbaczyc serducho:):)
 
U mnie już po pierwszej wizycie, ale kartę ciąży, termin i wszelki skierowania na badania dopiero za 2 tyg po usg.:-(
Na razie ciąża zbyt młoda żeby coś oceniać. Tak więc 27-ego usg a nastepnnego dnia wizyta. Już nie mogę się doczekać, nawet mąż zaczął sie bardziej maluszkiem przejmować. Nakupował mi dziś ciemnego pieczywa, jogurtów, actimeli i innych zdrowotności:happy2: jak stwierdził nie dla mnie a dla maluszka - i dobrze;-)
 
a ja rano wstałam z krwawieniem.
zadzwoniłam do gina, przyjął mnie przed kolejką zrobił USG:śluzówka gruba, ciążowa, pęcherzyka nie widać. Dzisiaj po południu odbieram wynik bety i mam mu zanieść pokazać.. na razie duphaston 3X1

ale za to jest dobra wiadomość.. dzwonili rano - jeszcze przed wizytą u gina: dostałam pracę
no cóż, przynajmniej to się udało
nie można wżyciu mieć wszystkiego.
 
Ostatnia edycja:
Mina ściskam i trzymam mocno kciuki za silną fasolkę i pozytywną mamusię...ciąża wolniej się rozwija i tyle....:):)

Ja dzisiaj za to miałam okropny sen,że dostałąm normalny okres i jak poszłam do wc to wyleciały ze mnei skrzepy w kształcie takich maluskich czesci ciała....okropieństwo...brrrrr

Ale za to miałam wczoraj wspaniały wieczór,bo wypadała kolejna rocznica naszych zareczyn i mój kochany mąż przynióśł mi kwiat-pięknego białego storvzyka w przybraniu i zabrał na spacer na który zakupił lampiony chińskie i puszczalismy je sobie wieczorkiem nad Odrą...eh mój romantyk...8 lat razem i nadal mnie zaskakuje:):) I po takich przeżyciach skąd się biorą takie brzydkie sny powiedzcie mi kochane...eh

Dig bedzie super-dobrze że mężus tak dba:):) a kartę ciąży zakładają chyba od 10-12tyg nie wczesniej chyba....
 
Mina trzymaj sie kochana
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty
Ja dopiero po 20.06 idę do gin
Coś dzisiaj cycuszki słabiej bolą
 
a ja rano wstałam z krwawieniem.
zadzwoniłam do gina, przyjął mnie przed kolejką zrobił USG:śluzówka gruba, ciążowa, pęcherzyka nie widać.

Może nie widać, bo jeszcze za wcześnie i za malutki jest. Trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze!

Digitalis mój tż wczoraj mi zakomunikował, że musimy kupić jakąś książkę o ciąży albo coś takiego, bo on przecież nic o tym nie wie, a to nie jest tak, że to ja jestem w ciąży, tylko my jesteśmy w ciąży! Przejmują się Ci nasi faceci i bardzo to jest miłe :)
 
Mina29 to gratki że dostałąs prace...ja czekam na decyzje z trzech rozmó i mam nadzieje ze tez gdzies dostanę ale dalej dzielnie wysyłam aplikacje w razie co:):)
A kochana można miec dwie rzeczy na raz i ja w to wierze,że wkrótce bedziemy miec piekne rosnące fasolki i prac:):) trzeba myslec pozytywnie Kochana:):)
 
reklama
tak też powiedział gin: za mała ciąża żeby było coś widać.. już samo to że 31 dc beta malutka.. za 2 godziny się okaże czy beta wzrasta
jest też opcja że późno miałam owulację
 
Do góry