reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dzień dobry, przyłączam się do mam dzieciątek z lutego 2012. Data urodzin synka - 29.02, pierwsze urodziny za 3 latka :) Pozdrawiamy!
 
reklama
O prosze ile nowych mam przywialo. Witam!
Dominisia to z moch regionow jestes, ja pochodze ze Szczecina.
U nas wczoraj znowu jaja z pracownikami, nikogo nie mielismy 2 domki zrobil M, 2 ja, na ostatnim nikogo nie bylo to dzieciaki siedzieli ogladali tv a my robilismy. A dzisiaj testujemy 3 pracownice i jedna co kiedys dla nas pracowala zadzwonila, ze z checia wroci i to od razu. Za 2 tygodnie przyjezdza moja mamusia i tak zawsze jest, ze jak juz nie potrzebujemy to pelno ludzi do roboty.
Misiaczek ciagle ma 3 zabki i wyglada jak wampirek. Gada jak najety, mama ciagle nie uslyszalam. Broi jak nakrecony, ulubiona rzecz to wyjac butelke po taty piwie z recyclingu i spija kropelki.
Zre tez za dziesieciu, papek ze sloiczkow juz nie ruszy tylko nasze zarcie wcina. Wczoraj tymi swoimi 3 zabkami pizze jadl. A jak mlaskal przy tym.
A propos domow to wczoraj mialam nowa klientke i na koniec jej powiedzialam, ze jej dom bede nazywac dom-niespodzianka bo seryjnie za kazdym rogiem nastepny pokoj, nastepna lazienka. Wczoraj mialam jej tylko zrobic podlogi na 2 z 5 pieter i zajelo mi to 2 godziny.
 
Isia, a czym Ty się zajmujesz.? w ogóle, to już wiem, dlaczego nie mogłam swojego standardowego loginu wpisać, tylko musiałam dopisać Domin, przed Isia ;P mój chłopak tak do mnie mówi ;P
 
O prosze ile nowych mam przywialo. Witam!
Zre tez za dziesieciu, papek ze sloiczkow juz nie ruszy tylko nasze zarcie wcina. Wczoraj tymi swoimi 3 zabkami pizze jadl. A jak mlaskal przy tym.
wlaśnie,jedzenie,ja mam z moim synuśkiem mały kłopot,bo on ciągle je sloiczki.
Jak zaczynałam rozszerzać diete,to jadł moje jedzenie,tzn gotowane w domu,
pozniej strzelił focha i słoiczki.
Probowałam mu dawać jedzenie inne,a to od nas z talerza(sporo solimy)i tez niet.
Juz nie mam pomysłów co robić.
Co jedzą wasze dzieci?
 
u nas z jedzeniem też jest problem, naszego jedzenia raczej nie daję, tylko tak do spróbowania i zatkania, żeby mi dała zjeść (sól i smażenie), raz dziennie dostaje kaszkę z owocami, jogurt z płatkami, gęstą zupkę z mięsem i czasami jajkiem, 2x mleko 200ml a na kolację to różnie ale raczej coś takiego, żeby mała sobie łapkami zjadła, wczoraj ryż z jabłkami jadła godzinę i to nie dlatego, że taki niedobry tylko wręcz przeciwnie, nie dała sobie zabrać... ale boje się, że trochę mało urozmaiconą ma dietę...
 
Fajnie macie, że Wasze dzieciątka mogą tak sobie wszystko jeść, u nas trzyma się alergia, dieta mega uboga pod okiem alergologa i pediatrów. Pozostaje czekać aż odpuści i wspierać się witaminami z apteki.
 
Dominisia no coz kto pierwszy... :-)
Prowadzimy z mezem serwis sprzatajacy i ciagle mamy jaja z pracownicami. Nie mamy tutaj zadnej rodziny wiec jesli ktoras z dziewczyn nawali wtedy ja musze isc do roboty i brac Miska ze soba. A odkad chodzi to juz nie taka latwa sprawa.
Misko ciagle musi buzka memlac i je wszystko to co my, jedynie nie daje mu grzybow, miodu i masla orzechowego.
Jak idziemy do restuaracji to wcina fryty, kurczaka, no i jego ulubione lody. Sloiczkow wlasnie nie chce jesc a nie wszystko moge mu zmiksowac.
Wczoraj zauwazylam 4 zeba i normalnie jeszcze nie widzialam zeby dziecko tak dziwnie zabkowalo: wiec mielismy od razu obydwie dolne jedynki, pozniej gorna prawa DWOJKE a teraz wyszla prawa jedynka, nic po lewej.:eek:
 
Dominisia123, eve535 - witajcie!

No proszę, kilka dni mnie nie było, a tu tylke się dzieje :)

eve35- mój Kubuś też jest z 29.02 :))) Ale fajnie, że jest jeszcze mama, która urodziła tak jak ja - tego niezwykłego dnia.

Dominisia123 - ja mojego jakiś m-c temu wsadziłam do chodzika (pożyczony). Chciałam mieć trochę wytchnienia, bo on ciągle do mnie ciągnie, a to na rączki, a to pochodzić za rączki itd. Ale niestety nie bardzo chciał/umiał się w tym poruszać, więc oddałam. przez prawie 3 m-ce chodził za rączki, a teraz się puszcza sam, ale woli jeszcze jak go ktoś za rączkę trzyma.

KaDanny - mój je rano kaszkę (różne smaki) lub chlebek/bułkę z szynką + mleko, później ok 11. jakiś owoc lub jogurt, po 13 obiadek - z reguły robię mu sama i miksuję, nieraz dostanie gotowy słoiczek, ok 17 deserek - z reguły ze słoiczka, nieraz dodam jogurtu trochę lub biszkopt, ok 19.30 kaszka i po 20 cyc na dobranoc. A w nocy 2x mleko. Dajemy mu też nasze jedzonko do spróbowania - jak widzi że jemy to nie odpuści - trzeba mu dać :)

 

KaDanny - mój je rano kaszkę (różne smaki) lub chlebek/bułkę z szynką + mleko, później ok 11. jakiś owoc lub jogurt, po 13 obiadek - z reguły robię mu sama i miksuję, nieraz dostanie gotowy słoiczek, ok 17 deserek - z reguły ze słoiczka, nieraz dodam jogurtu trochę lub biszkopt, ok 19.30 kaszka i po 20 cyc na dobranoc. A w nocy 2x mleko. Dajemy mu też nasze jedzonko do spróbowania - jak widzi że jemy to nie odpuści - trzeba mu dać :)
to mój je bardzo podobnie.Wczoraj mu chciałam dać domowe jedzenie i nie tknął,ale z talerza mi dziś wyjadł chleb a wczoraj ziemniaki.Zdobyczne mu zmakuje :)
 
reklama
a moja Wicia je wszystko to, co ja. chyba, że jakieś gazowane picie, albo coś, czego nie da rady zjeść.. Ile ważą i jaki rozmiar ubranek noszą Wasze Dzieci.? bo mi się wydaje, że Wicia jest bardzo duża i nie wiem, czy to jest ok, czy nie. a pediatrę mam taką, która jakikolwiek by się miało problem mówi, że taki dziecka urok i już.
 
Do góry