reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Madzia_S Moja "Wielka" Niespodzianka

Madzia_S

Matka Polka
Dołączył(a)
3 Grudzień 2005
Postów
3 074
Miasto
Wolne Miasto Gdańsk
Jesteśmy. Po ciężkich przejściach, mam ślliczną córeczkę :) :) :) Tak, tak, CÓRECZKĘ. Wszystko później opiszę, bo dopiero co wróciłam ze szpitala - c.c. :(.
 
reklama
To nasza Myszka juz dzisiaj w domu.Zaraz poszukam zdjęć ze szpitala. Jestem zmęczona i bardzo, bardzo kołowata, ale szczęśliwa. Los sprawił mi taką cudowną niespodziankę-niby zwykła pomyłka medyczna, a tyle radości :) :) :D
Poród był straszny, najpierw indukowany naturalny, bo nie było skurczy, a potem c.c., jak już się okazało, że mała jest źle ułożona i grozi jej zamartwica. Dobrze, że tak szybko sie o tym zapomina.
sa4001048wr.jpg

 
W styczniówkach chyba ze trzech chłopców okazało się po porodzie dziewczynkami, jeden jeszcze przed porodem a u nas Magduśki synek okazał się córcią (przynajmniej jak na razie :D)
Madzia, fajnie, że już piszesz. GRATULACJE ŚLICZNEJ CÓRECZKI.
Dobrze, że już masz za sobą to wszystko. Życzę szybkiego powrotu do sił :)
 
No no Kachna :) mam nadzieję, że zostanie córcią :)
Madzia gratulacje jeszcze raz :)
 
reklama
Madzia, gratulacje!!!!!!!!!! A niespodzianka-Marysia sliczna i kochana.
Ja tez juz chce!!!!!!!!!!!
 
Do góry