Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
w UK uratowali wcześniaka z 22 tyg. i żyje !!!!! teraz ma 2 latka i ma problemy ze słuchem jedynie.
a najdziwniejsze jest to ze ciąże możesz legalnie usunąć tu do 24 tyg.
To jest chory system.......!!!!!!
jak człowiek ma więcej czasu w weekend to przez 2 dni raptem 6 str a jak tylko pół dnia go nie ma to od razu 15 do nadrabiania
Chyba ta pogoda tak na mnie działa;-)
Rośnie jak na drożdżach 
noirel nie całuj się:-)
ja niestety przez wirus opryszczki straciłam 2 ciążę... było minęło ale straszny uraz został...
aj z tymi wcześniakami.. wiem jak wyglądał mój i nie wyobrażam sobie dziecka jeszcze 3 tyg młodszego!!! u nas ratuje się ciąże od 23 tyg chyba..
ja się nażarłam ogórkowej i znów napęczniałam, normalnie duże dziecko- umiaru nie ma a potem zdycha!!!