reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Moja już dawno w gondoli nie jeździ. A do spacerówki mam śpiworek, więc zimą nic jej wiać nie będzie.

Camel, właśnie chodzi o to, żeby dziecko samo próbowało, ćwiczyło. A jak ktoś pomaga w tym dziecku to więcej szkody niż pożytku, w sumie sama nie wiem, czy jest z tego jakikolwiek pożytek.
Ewcia, moja pije z 3, myślałam już o przejściu na 4.

Okres... ja właśnie dostałam - od porodu to jest już 4. Mam nadzieję że się ureguluje i nie będzie się ze mnie tak lało jak poprzednio.
 
reklama
Kamila obrazek już widziałam uśmiałam się po pachy.
MAm pytanie , baby jak gotujecie obiady z mięsem dla dzieci, osobno mięso osobno warzywa, by nie dawac wywaru z mięsa, bo tak niby być powinno, ale ja tak mojej pierwszej zupełnie nie gotowałam , to z czego niby jest ten rosół z warzyw???

Widziałyście na moich wypiekach te hallowenowe cuda, jak ktoś jeszcze nie znam stony to polecam!!
!http://www.mojewypieki.com Z tą kobietą każdy umie piec


Ja z kolei lubię te kartki są takie prawdziwe
http://iqkartka.pl/kartka/7899.html
 
Ostatnia edycja:
Babeczki-mozgi sa naprawde imponujace :-)

Nazarlam sie jak bak i najchetniej bym poszla spac ;-) Malizna wyleguje sie na podlodze u Mlodej,ta przed nia tanczy waka-waka,szanowny pan maz oddelegowany z lista zakupow a ja...no wlasnie.Nazarlam sie jak bak i najchetniej bym poszla spac hahahaha...

U nas dzis brzydko i szaro_Od jutra ma byc lepiej.To znaczy jest cieplo-20°C ale pada...A od jutra wraca slonko! :-)
 
4617.png

Co robicie jutro na obiad?
 
Spaghetti u nas :) jutro mielone, bo miesa mielonego wiecej kupilam.
czyli jak dziecko sie rwie do chodzenia to i tak nie powinno sie go stawiac? W jaki sposob mozna tym zaszkodzic?
Hmm...czy to, ze nie mialam w ogole okresu (oprocz krwawienia poporodowego), powinno mnie juz martwic?
 
Kooska to jak wiolonczela radzi cieszmy sie z braku okresu póki czas.
Ja na starego krzycze jak mlodego stawia. Mi sie wydaje ze najwiecej mozna na biodra zaszkodzic. One chhba dopiero zaczynaja kostniec i są jeszcze zbyt pdstne na odksztalcenia. Poza tym na chirurgii dziecięcej byl na oddziale maly chłopczyk. Chodził od 8 mies. zycia. A byli tam z przepuklina pachwinowa :/ Mysle ze omagac dziecku trzeba w rozwoju nowych umiejetnosci ale nic na siłę i nasze rodzicielskie chcenie.

Bylam dzis z malym nad zalewem na popoludniowy spacer. No czad taka pogoda. Woda, slonce, liscie i spokoj. Śmiech dzieci na placu zabaw, studenci z browarkami na plaży i starsi panowie grajacy w karty na laweczce. Sielsko anielsko, chociaż ogarnela mnie jakas nostalgia, kupa mysli o przemijaniu i smutek że laze tak sama. Ech...
Z praktycznych mysli maclaren ograniczal moje możliwości spaceru w terenie. Tylko ścieżka :/ nastepnym razem pojadę z dużym.

Która to się jeszcze odchudzala?? Oprocz naszej bohaterki Evi (mąż wrocil juz??) Wiolonczela, Ty?? Jakieś sukcesy? Ja ciagle jeden do przodu dwa do tyłu. .. :(
 
reklama
Nie kochana ja się nie odchudzałam , byłam na diecie cukrzycowej w ciązy,efekt pod koniec ciązy wazyłam mniej niż na jej początku. z chwilą porodu , tzn jak już mogłam jeść cukry kazałam mężowi kupić mi 3 drożdzówki i tak mi zostało do dzis :) narazie ok z wagą ,czasami 3kg do przodu czasami 3 do tyłu , póki nie będzie na wadze 63 to jest ok ,choć powoli zaczynam tęsknić za cyfrą 57 , myśle jednak że jak do mojego wzrostu to 62 tez jest git, a odmawiać sobie nie trzeba.

Ewcia jak jeden do przodu i 2 do tyłu to tylko się cieszyć.. wychodzisz na minusie.
I jak z tą zupą ??? doradzicie coś? jak robicie maluchom?
 
Do góry