reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Filipia interesu pilnuj :-) w końcu to Wasza ciężka praca, a teściów na dystans, aby szanowali Wasze a przede wszystkim Twoje zdanie. Wiem, ze łatwo się pisze, zwłaszcza mi, jak teściów mam 500 km od siebie
 
reklama
Moj wlasnie buduje Z klockow skocznie dla samochodow...
 

Załączniki

  • 1400870180061.jpg
    1400870180061.jpg
    19,7 KB · Wyświetleń: 32
Ale ten Jasko zdolny :) Dobrze ze mowisz o foteliszczu bo brat wlasnie dzwonil jaki w koncu ma zamowic a ja mu dalej odpowiedzialam ze nie wiem. Wyglada na to ze Leon w ogole prezentow nie dostanie. Fotelika nie bo ja nie wiem, chrzestna miala kupic rowerek dala kase, tesciostwo mialo przechwycic pomysl z rowerkiem i chciala brac Mlodego na przymiarki, nie brala, rozumiem roweru nie będzie, od starych tez nic bo lekki deficyt finansowy. No nic to...takie skromne to będą urodzinki ;)

Filipia przynajmniej nie masz wstydu. Moj napirza narzędziami piaskowymi w górę byle za siebie. Wczoraj był wiatr i kilkuletniej dziewczynce ktora z reszta sama do niego przylazla buzia sie nie zamykala...mamo, on mi sypnal w oczy...mamo, on posypal mi na buty... mamo, on to robi specjalnie...No probowalam go odciągnąć zainteresować robieniem babki czy co ale sorry Młody sam najlepiej wie co go interesuje i Ty matko spadaj ze swoimi pomysłami :/

Kooska no jasne ze nie robilam. Jeden tort juz skonczylam. Generalnie b.podobny tylko biala masa ma jeszcze wiorki kokosowe. I w tym np.wiem ze furezeline jest dobrze bardziej schłodzić bo mi splywala na boki. Mam nadzieje ze jednak cos tam w srodku zostalo i bedzie widac na przekroju. Dalam duzo mniej cukru do truskawek i w tym drugim tez tak zrobie. Dla mnie masy tez za słodkie byly, a ja slodycze lubie przecież ;) Mysle ze kwaskowate truskawki zrownowaza.

Wlosy sporo skrocilam. Jak zwykle po wyjsciu od fryzjera wygladam gorzej niz normalnie ale linia ciecia mi sie podoba.
 
Ewcia..miali hyc moj A. ale cos A. zginelo...jasko tylko samochody puszcza...

Moze prezenty beda nispodzianka...

Zdjecie fryzury poprosim...

Zjadlabym przez was cos slodkiego ale nie ma nic u nas w domku...
 
Witajcie piękne.
Sto lat dla maluszków.
Piękne torty szykujecie, ale bym zjadłla.... kurcze kiedy ja zaczne sie odchudzać , lipiec juz niedługo...
Mężowaty zrobił mohito , i po mohito padam na pyszczek takam spiaca.
Fajniutkie macie te dzieciaczki
 
Ewcia-tort wygląda pysznie!!!!!

witam

a ja dzis upiaklam sie na...buraka....masakra
Rano złapalismy siuśki Tomka i pędem do laboratorium zeby sie wyrobic....potem spacerek mial byc krotki, ale dzieci padły, wiec przedlużył sie....
Posiedzielismy w domu w godzinach poludniowych, a potem jeszcze raz na powietrze....no i maluchy znowu zasnęły....a ja z Anią pobawiłam sie w piaskownicy :)
Potem to juz czekalismy na przystanku na tatusia, powrot do domu, jeszcze zakupy biedronkowe....i jestem padnięta...
Nie cierpie upałów, a teraz jeszcze to bieganie 4 pietro, parter i manewry wózkowo-spacerowe....spoconam jak myszaaaa....

Jutro najpierw zakupy pozostale, potem pewnie wybędziemy na spacer (z tatusiem....), w niedziele w planach mamy wyjazd na wioske do moich rodzicow.

Rysia-moj bratanek 18.05 skonczyl 9 miesiecy i juz sam wstaje...bedzie zaczynal chodzic razem z Izą, bo Tomkowi lepiej nauka idzie....
Eeeetam, wszystko w swoim czasie...najwazniejsze to zdrowe dzieciaki :) Jeszcze sie w życiu nachodza....
 
reklama
co tu taka cisza..ja już po zakupach..boszzzz...ile ja dziś pieniędzy natraciłam...kwiatki na balkon kupilam, ziemie, i wieszaki bo mi gdzies wcielo...w biedronie fajne body 3 mak na prawdę solidne, za 19 zł..kupiłam dwa woreczki..szkoda że nie było wiekszych bo te 86 to tak na styk dla jaśka...
 
Do góry