reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Matik z tego conwidac i normy masz podane jesli to sa normy dla ciezarnej to nie robili ci naczczo wogole( przynajmniej tam na tej kartce wyniku nie ma) masz dosc wysokie po godzinie bo 177 ale miescisz sie w normie bo norma do 180 ale za to mocno ci spada po 2 gidzinach co jest wazne bo znaczy ze wtroba szybko metabolizuje nadmiar glukozy, powiedziala bym ze wrecz sie rozpedzila i przesadzila dlatego po 3 godzinach wpuscila juz pierwszy wyzut glukozy zmagazynowanej do krwi zeby ten poziom unormowac. Nie wiem czy to jest jakas nadaktywnosc ale wydaje mi sie ze jest ok. Jedynienpo 2 godzinach to cie pewnie rowno z glodu ssalo :p
 
reklama
No pewnie ze byłam na czczo dajcie spokój cały czas leżałam wczesniej juz od 5 dni na diecie czyli nic nie mogło wpłynąć na wzrost

Ciekawi mnie dlaczego po god tak bardzo spadła i potem wzrosła

Dzieki dziewczyny
 
O kant dupy taka cukrzyca skoro naczczo bez posilku masz cukier podwyzszony to znaczy ze nie masz na to wplywu bo jesli watroba by źle cukier metabolizowala to by ci nie spadal cukier tak jak trzeba po przyjeciu duzej dawki i wtedy dieta zeby slabo pracujacej watriby nie obciazac zbednym cukrem . ale naczczo jak ty spisz i nic nie jesz to nie masz jak dieta wplywac na prace watroby.
 
reklama
Nie zgadzam się bo jedząc 6 posiłków ostatni o 22 nie można go pominąć ma się wpływ na cukier nad czczo, sprawdzam glukometrem i miałam zawsze 93 mam teraz 91...
 
Do góry