reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
No coraz ciężej :) kręgosłup wysiada po 2 godz ruchu
Potem leżenie bo nie wyrabiam
Trochę spuchłam wiec wszystkie pierścionki juz musiałam zdjąć
W buty stopa moja żadne prócz adidasów i klapek nie wchodzi
Ale poza tym teraz widac pięknie jak dzidzia sie rusza
Staram sie złapać te momenty kiedy sie rusza i na nagraniu pięknie widac rączki nóżki cudowny widok [emoji7]
A to juz końcówka [emoji26]
 
Wiosna ja tez czuje sie jak slon tylko taki ktory sie meczy zsnin zdazy sie ruszyc nawet ;)

Matik ja pierscionkow nie nosze juz z 3 miesiace bo palce bardzo szybko mi spuchly...

Mitaginka ja nie leze a jak mam sie w nocy obrocic z boku na bok to juz wyczyn... Wspolczuje Ci...

Katagorka piekna waga :)
 
ewel ja płeć poznałam w 12 tyg na połówkowych:)

Katagorka duża już Twoja dzidzia!:) Super!!!

Wiosna u mnie z samopoczuciem raz lepiej, raz gorzej;) No ale to chyba normalka już na tym etapie:p Od paru dni jak nie skurcze to brzuch mnie ciągnie dołem, więc teraz więcej leżę i czekam cierpliwie na wizytę co gin powie...
 
Ja nie czoła bym się tak źle gdyby nie ciągły ucisk na żołądek. Waga mi tak nie przeszkadza, kręgosłup mi w sumie trochę odpuścić.
 
reklama
Ha ha
A zauważyliście czy wasze dzieci tez tak maja jak Jem cos i teraz nie wiem czy jej sie podoba czy nie ale no po ostrym jedzeniu kopie nie miłosiernie
Albo jak Jem morele to tez fika odrazu :)
A czasem jak jem pesto z makaronem raczej delikatne to tez zaczyna wojowac
A na inne nie reaguje aż tak :)
 
Do góry