reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Hej.
Jestem po usg, wszystko jest w porządku. Lekarz stwierdził, że jak urodzi się chłopczyk, to wszystkie usg w kolejnej ciąży mam za darmo ;-) i przyjdzie przemalować pokój na chłopięce kolory bo jest pewny, że to dziewczynka.
Z usg większa o 6 dni, TP z usg centralnie moje urodziny - 16.05.
Jedyne co mnie zaskoczyło to położenie Lilki. Jeszcze w piątek była główką w dół. Teraz położenie podłużne miednicowe.
Na usg zasłaniała buźkę rączkami także niestety nie będzie z tego ładnego zdjęcia.

Ufff... Uspokoiłam się.

A tak poza tym wbija mi chyba paluszki w pęcherz lub uderza w szyjkę bo czuję jakby wbijała szpilki :-D

I zastanawiam się szacunkowo do którego tygodnia dziecko jest w stanie się obrócić?
 
Ja na prawy bok klade sie jak maly sie dosc dlugo nie odzywa... Wtedy zawsze sie odzywa i to dosc mocno ale nie mecze go dlugo :)
A jesli chodzi o jedzenie to po obiedzie zawsze sie mocniej rzuca :) dobry obiad dziala lepiej niz slodycze ;)

Lisica jesli dobrze interpretuje ruchy to moj lobuz obraca sie standartowo raz w tygodniu i tez sie zastanawiam kiedy juz tak finalnie sie ulozy:)
 
Mitaginka u mnie jak lezy glowka w dol to czuje ruchy tam na dole samym albo na zoladku a jak obroci sie poprzecznie to po bokach :)
 
reklama
Do góry