reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Piotruś tez nie umie świadomie z brzucha na plecy.
A za to nie dwie się do siadania. Każde dziecko ma swoje tepo jedno szybciej zacznie raczkowac inne chodzić inne siedzieć a jeszcze inne mówić. A jeszcze inne będzie mówić chodzić i wszytko najpóźniej a jak dorośnie zostanie chirurgiem :) Na tym etapie nie ma znaczenia kto jest pierwszy :)
 
reklama
;-)
 

Załączniki

  • 1443631876186.jpg
    1443631876186.jpg
    29,3 KB · Wyświetleń: 41
Ostatnia edycja:
A my dziś a w zasadzie wczoraj zaliczyliśmy pierwszy niemlekowy posiłek ☺byla marchewka i pelen sukces ,malemu strasznie zasmakowalo☺a ja zaczelam sie rozglądać powoli za krzeselkiem do karmienia☺
 
Asiaf szybciutki ten Twój Piotruś :-p
Ja na razie nie wprowadzałam żadnego innego jedzonka. Czekam przynajmniej do skończonego 5 m-ca
Czy jest tu jeszcze ktoś kto nie zaczął rozszerzać diety?
 
migotka a twój bobasek ile ma dokładnie. Bo ja z wprowadzaniem to chyba zaczekam aż Adaś skończy 5 ;)
Tymcio ma 4,5 miesiąca dokładnie (jest z 14 maja) ☺liczę, że zacznie z łyżeczki albo z butelki mleko pić samo a potem z kaszką bo póki co tylko cycek a ja raz w tygodniu muszę wyjść na dłużej i mam mega problem bo potrafi płakać bo jest glodny ale butli nie tknie☺
 
reklama
Ja też jeszcze nie wprowadzam pokarmów, a za chwilę będzie 5 miesięcy - z 5 maja jesteśmy. Jak na razie czytam co nieco o tym i jak na razie dotarłam do metody BLW - Bobas Lubi Wybór i zgłębiam czy w to wchodzić :-)

Śliczne te wasze dzieciaki :-) a dopiero co miałyśmy takie maluszki ledwo co ruszające się :-)
 
Do góry