reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
My też już po urodzinach :) Ale my raczej skromnie były moje siostry z dziećmi i mój współlokator :) Jeszcze miesiąc i na swoim! Ja zamówiłam beze w cukierni Stary Dom, bardzo polecam są mega dobre. Zrobiłam też ciasto trzy bit i zrobiliśmy pizzę, owoce itp no i oczywiście jakieś napoje, winko, soki... Cieszę się że nie musiałam wyprawiać jakiegoś dużego przyjęcia tylko na spokojnie. Teściowa przyjechać nie mogła, a moja mama mieszka we Włoszech. Za rok pewnie zrobimy większą imprezę ;) Zresztą co roku moje dziecko pewnie będzie bardziej wymagające :)
 
U nas też juz po urodzinach/ dwudniowe /. W sobotę dziadkowie i chrzestni,a niedziela- moje dwie przyjaciolki z dziecmi i mezami...było świetnie. Felek wśród dzieci czuje się wysmienicie i mam nadzieje ze w zlobku to zaowocuje jeszze bardziej / ja 1 sierpnia wracam do pracy /. Torty mialam dwa...jeden zamawialam,a drugi dostalam od siostry. Zrobiłam strogonowa,slimaczki z ciasta francuskiego z szynką i serem, do tego wędliny i sety ciadtka i napoje.
 
U nas we czwartek zrobiliśmy kameralne urodziny sami z mężem i synkiem. Napompowałam balony helem - cieszył się jak wariat :D potem dostał torcika i wcinał go sam ze smakiem :) w niedzielę oficjalne urodziny.
Dziś byłam z Aleksem u fryzjera :) zarósł już okropnie, raz mu tylko odrobinę podcięłam grzywkę bo mu już wchodziła do oczu, ale więcej się bałam, że będzie wyglądał jak zza krzaka :D chwilę siedział grzecznie a potem wiercił się niemiłosiernie. Musiałam się dwoić i troić żeby fryzjerka go obcięła :D sukces że się nie rozdarł :D ale udało się, wygląda teraz super, zmienił się bardzo, wygląda jak taki mały mężczyzna :) a jak u Was ? obcinałyście już dzieci ?
 
Moja jeszcze nie ma tyle włosów żeby obcinać, nawet mini kucyka jej nie mogę zrobić. Nie wiem po kim ma te piórka bo ja i mąż mamy gęste włosy [emoji85]
 
Moj ma naradzie naturalnie ładna fryzurke przy karku mu trochę za długie się zrobiły ale to może kiedyś podetne jak mnie zaczną wkurzac
 
Ja właśnie robię tort, który poleciła mi Corrine, to moj pierwszy tort, ciekawe jak wyjdzie:) jutro przychodzi tylko chrzestny z rodziną, chrzestna, moja mama i brat, a w sobotę robimy większą imprezę.
Byłam z Mikołajem u fryzjera tydzień temu, włosy wchodziły mu do oczu. Jest taka fryzjerka specjalnie dla dzieci, ma pelno zabawek i super podejście. Udało się Mikiego jakoś zająć na te 20min i też super teraz wygląda, jak mały mężczyzna:)
 
reklama
Moja córka też ma "tyle" włosów, że lepiej ich nie obcinać :)

Corrine, ile zaplacilas za hel?
Efka, udanej imprezy !!!

Ja dziś w końcu kupiłam przyczepke rowerową i od jutra zaczynamy podróże; ) jestem mega podekscytowana, przez ciążę od niemalże dwóch lat nie jeździłam na rowerze. Mam nadzieję że uda mi się zrzucić kilka kilogramów.
 
Do góry