reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja 10.10.2012 waga 1600g 30 tydzień ciąży

Pamiętaj, że wcześniaki generalnie mało przybierają na wadze, już taka uroda zdecydowanej większości z nich.
Najważniejsze, że w ciągu miesiąca w ogóle przybierają.
 
reklama
kochana to wspaniala wiadomosc ciesze sie ze jestes szczesliwa ,wsumie to mnie to nie dziewi ja skakalam z radosci jak miloszka odbieralam ze szpitala a bylo mi bardzo ciezko bo milenka wyszla o ponad tydzien wczesniej
teraz juz bedzie wszystko dobrze zobaczysz jak to mówią pierwszy rok najgorszy a pozniej z górki
co do oczek to moze rumiankiem spróbuj
moja milenka tez powoli przybiera i pediatra mi polecila SINLAC
pozdrawiam i czekam na same dobre wiesci o majce
 
Znów długo nie pisałam ale myślę, że Wy to zrozumiecie ;)
U Nas jest dobrze, Maja zaczęła pięknie przybierać na wadzę bo waga z wczoraj to 4290g a jak wychodziła ze szpitala 25 stycznia to ważyła 3900g ;)
Maja już podnosi główkę pięknie, odpycha się nóżkami. Jeszcze nie byłyśmy u Neurologa, wizytę mamy 26 lutego więc wtedy dowiem się na ile Majeczka jest oceniana ;)
Majka ma lekki kaszelek ale nie ma kataru ani gorączki więc się wstrzymałam z wizytą u pediatry, jak jej nie przejdzie to w poniedziałek się wybierzemy ;)

Dodaje zdjęcie Majki.
Zobacz załącznik 539146



Ps. Buziaki dla Waszych dzieciaczków ;*
I oczywiście światełka dla Aniołków
[*]
 
reklama
Wczoraj miałam straszny dzień, rano na 8 rehabilitacja, potem Patologia Noworodka i miał być endokrynolog, ale niestety nie zdążyłam, bo musiałam latać po oddziałach i szukać wyniku badania histopatologicznego z wyciętych torbieli, bo oczywiście gdzieś zaginął w bałaganie..
Do tego Pani rehabilitantka mnie trochę zdołowała pytaniem czy Majka już trzyma zabawki, Maja skończyła 4 miesiące ale korygowane ma dopiero ponad 2 miesiące..
Kiedy Wasze dzieciaczki zaczęły trzymać zabawki?
Na dodatek Maja ma alergię i muszę jej zmienić wszystkie kosmetyki na emolium, i ma strasznie nasilona ciemieniuchę.
Do tego Pani doktor nam przepisała 2 maści do zrobienia w aptece, jedna jest ze sterydami. Jak to nie pomoże to będziemy musiały przejść na mleko Nutramigen AA, a Maja dostała go kiedyś 2 razy i strasznie wymiotowała..
 
Ostatnia edycja:
Do góry