reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hej mam na imię Justyna staram się o pierwsze dziecko trzeci cykl. Mam nadzieje ze niedługo do Was dołącze. W piątek miałam owulację za dwa tyg. zrobię test. Licze ze się uda:-)
 
reklama
Hej, nie wiem w którym wątku pisać? Są dwa dla mam majowych. W razie czego przeklejam mój post z tamtego wątku :
"Cześć, to ja też się dołączę :) beta z 28 dc (mam 32 dniowe) to 12 :) a więc bardzo wczesna ciąża :) planowany termin wg @ to 13 maja . To moje drugie dzieciątko. Pierwsza jest córeczka też z maja , ale 2012. "

 
Hej, nie wiem w którym wątku pisać? Są dwa dla mam majowych. W razie czego przeklejam mój post z tamtego wątku :
"Cześć, to ja też się dołączę :) beta z 28 dc (mam 32 dniowe) to 12 :) a więc bardzo wczesna ciąża :) planowany termin wg @ to 13 maja . To moje drugie dzieciątko. Pierwsza jest córeczka też z maja , ale 2012. "

w sumie to nie zauważyłam że nusia drugi wątek założyła:szok::szok:
 
Witam, jest już tylko jeden wątek majowy, tam gdzie docelowo powinien być.

Spokojnych kolejnych miesięcy, niezbyt męczącej zimy i szczęśliwego rozwiązania :tak:.

Też kiedyś miałam termin na maj ;-).
 
Też nie wiedziałam że jest już jakiś drugi wątek :) w każdym razie witam się po raz kolejny już w większym gronie :)
 
reklama
Do góry