reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Ja mam połówkowe 21 na 10:40 ale pewnie będzie opóźnienie znając mojego lekarza. mi lekarz kazał zrobić usg w 21 tygodniu bo stweirdził że jak dziecko jest większe to lepiej widać. Ja mam nadzieję że potwierdzi mi się płeć bo znajome mnie już męczą z ciuszkami, te które mają ciuszki po dziewczynkach chcą mi już je pooddawać.
Ja dziś się wyspałam, nie pamiętam kiedy ostatnio tak dobrze mi się wstawało. Mam pełno energii i dobrze bo dużo mam do zrobienia, jak zrobie połowe tego co zaplanowałam to będzie już dobrze.
 
Ja usg połówkowe z pomiarami miałam na początku grudnia i to był u mnie 18 tc równo wg usg. No, ale wtedy dzieć zacisnął nogi i nie było widac co się kryje. Jeszcze usg mam 4 stycznia, tez będzie robił pomiary. No i mam nadzieję, że poznam płeć.
Ja muszę mieć jeszcze usg piersi, bo mam zmianę w lewej i co pół roku muszę kontrolować.

Muszę kupić sobie koszule do spania, bo te piżamy co mam są trochę przyciasne i nie wygodne.Wczoraj odkupiłam od koleżanki bluzki ciążowe z happy mum, więc brakuje mi jeszcze jakiś spodni lub spódnicy. Ogólnie mam +5 kg do przodu, ale wszyscy mi mówią, że tylko brzuch u mnie widać. Jem w sumie tyle samo co przed ciążą, z tym, że wtedy inny miałam tryb, bardziej aktywny a teraz jednak więcej siedzę i leżę.

Wioleta93 kciuki za dzisiejsze badania.
 
Ja mam połówkowe 21.12. na 8:00 I wykupiłam sobie też USG 3D jeszcze na 22.12. na 17:40. Także liczę na to, że przed świętami rozpracuję co tam siedzi :laugh2:

Dziewczyny, czy Wy już codziennie czujecie ruchy dziecka? Moja fasolka ostatnio była bardzo aktywna, codziennie czułam już solidne kopniaki, a od kilku dni praktycznie nic nie czuję... Martwić się?
 
u mnie to samo czasem wije się jak wąż a potem kilka dni cisza . Oczywiście jest to denerwujące ale pocieszam się że jeszcze kilka tygodni i będą takie duże że już nie sposób będzie nie zauważyć tych kopniaków
 
reklama
Niesia ja ostatnio poruszałam ten temat, po tym Jak po myciu okien mały sie chyba obraził. Tez sie martwiłam, ale zjadłam pikantna zupę, dopchałam żelkami wyłożyłam sie na sofie i sie obudził:) pozniej pół nocy szalał. Któraś z dziewczyn pisała, że małe są małe i jak sie schowają s głąb brzuszka to ich nie słychać:)
Co do połówkowego ja dopiero 29 więc po świętach. Ale 22 mam wizytę u swojego lekarza wiec na święta będę zaspokojna wiedza i widokiem o zdrowiu maluszka
 
Do góry