reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

reklama
Oj to widzę, że nie tylko my jesteśmy w takiej sytuacji. Niby seks nie jest najważniejszy, ale wytrzymać ciężko. My pościmy od 17 tyg. Jeszcze do końca maja trzeba jakoś wytrzymać :/
Edziorka, po odejściu czopa chyba można, a z prezerwatywa, żeby do infekcji nie doszło.
 
[emoji23] oh dziewczyny :) mnie brakuje:
Dzikich sexow
Szklaneczki czegoś mocniejszego
Dobrej imprezy
Wygody w ruchach i normalnych rozmiarów ubrań :)
Ale, jeszcze tylko chwila, dwie i wracamy do żywych... :D
Tzn jeszcze połóg, karmienie... I juz :D
Ah... Zgaga mnie zabija w nocy- od kilku dni, gdy tylko sie kładę, lawa wypływa z żołądka i pali cały przełyk... W dzień zero tego typu dolegliwości... I ból po lewej stronie pleców promieniujący w pupala tez zaczyna mnie męczyć...
Maju nadchodz. Czym prędzej :|
 
edziorka u mnie siedzi baba ale kto wie może wyjdzie coś innego bo wszyscy mi mówią, że ciąża mi służy. Może i dobrze wyglądam, ale chyba żadna dolegliwość w tej ciąży mnie nie minęła, idzie zgodnie z tym co dla danego miesiąca piszą, że może się wydarzyć zgaga- jest zgaga, krwawienie z nosa- jest itd :D
Mi już myśl o porodzie przesłania wszystko inne, tak się boję, że nawet nie pociesza mnie perspektywa widoku dziecka i pozbycia się brzuchola :(
 
Basi dokładnie mam tak samo ze zgagą jak Ty.. lepiej bym tego nie opisała.. to jest masakra ;/ mam nadzieję, że mi to minie po porodzie.

Boliwia oj tak, tylko teoretycznie seks nie ma znaczenia.. ale jak zaczyna go brakować, to jakoś inaczej się zaczyna o nim myśleć.
 
Jakby nie patrzeć to od seksu zaczęły się nasze ciąże [emoji2]

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom

Też prawda :D!

Mi dzisiaj przyszedł Szumiś dla małej, muszę z poczty odebrać po 17:00, bo listonosz nie zabrał ze sobą tylko awizo mi przyniósł. Dobrze, że poczte mam niedaleko, bo jakoś nie mam dziś weny na spacery, zwłaszcza że szaro buro na dworze. Dobrze, że chociaż nie pada. No i muszę się w końcu wziąć za pakowanie, bo jakoś tak to odkładam już chyba od czwartku i w końcu tak wyjdzie, że nie zdąże :p
 
Boliwia tak? :D o jejku jakby fajnie było[emoji14]musze znaleźć jakieś informacje dokładne na ten temat[emoji14]
Ala_25 to może będzie przysłowiowa baba z jajami ;)
 
reklama
13x13 to właśnie efekt tego, że jesteśmy takie wzorowe bo 9 miesięczna abstynencja daje w kość :D
Ja to mam od wczoraj ochotę na lody gałkowe i w ogóle ostatnio ślinka mi leci na samą myśl, już kazałam mężowi kupić bo dłużej nie wytrzymam a po ciąży odchudzanie. O i jeszcze truskawki za mną chodzą, pewnie przy karmieniu nie bardzo można te truskawki?
 
Do góry