reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

a który masz tydzień? :)) ja też pierwsze leciutkie poczułam w 14 tc, ale nikomu nie mówiłam. Od tamtej pory tylko się to nasila. Teraz mam 17 i na 100% wiem, że to dziecko. Trzecia ciąża, zna to uczucie hahah
 
reklama
beatka tylko wyobrazilam sobie zapach oliwki Bambino :D fuj :D

pauli ne no ja to samo, pryszczyca jak nic[emoji14]chociaz ostatnio to przynajmniej z twarzy mi zeszlo :) a byl pogrom

Arya mi jakis czas temu kolezanka opowiadala, ze zastanawiala sie nad wozkiem za 3500zl bo niby mega, super[emoji14]masakra[emoji14]cale szczescie ja sie zastanawiac nie bede - nie stac mnie na taki wydatek, a taki za 1500zl mam nadzieje, ze tez da rade :)
Ja mam po synku tutek grander. Kosztowal wtedy 1550 zl i jest 3w1. Byłam z niego bardzo zadowolona. Super się prowadzi ma duże pompowane koła. Nic mi nie brakowało. Tak więc można fajny wózek kupić w tych pieniądzach.
 
Dziewczyny a do kiedy pracujecie? :)
Ja jeszcze max 2 tygodnie. Ogolnie zawsze lubilam swoja prace, no ale podpadli mi ostatnim okresem, od kiedy wiedza, ze jestem w ciazy...

odnosnie niezdrowego jedzenia to ostatnio w domu smazylam domowe frytki do obiadu, chyba pare lat nie jadlam, a koniecznie musialy byc domowki, jakos tak mi sie ubzduralo :D

po 19wrocilam do domu i padlam doslownie. do teraz (21.40) spalam. czuje sie, jak zwloki po calym dniu ;)

aaa kupilam dzis 2 butle balsamu z rosmana :) udalo sie :)
Ja mam zamiar pracować do polowy lutego [emoji39] o ile dam radę [emoji4]


Ja czuję chyba ruchy kilka cm poniżej pępka, zaczęłam czuć kilka dni temu. Jak leżę i jem coś słodkiego to najbardziej czuje[emoji3]

 
Pauli_ne, ja zawsze po ogórkowej miałam buszowanie i po jabłkach :D ciekawe jak teraz będzie.

Ja na pewno do konca stycznia bede pracowac.
 
oluska88 dodane na liste :D dzieki :D

moze to glupie, ale mam zmartwienie...
od 3 dni kot mi dwojki nie robi :(
gadalam z wetem, mam podjechac, byc moze narkoza bedzie potrzebna... wyczerpalam juz wszystkie opcje samodzielnej pomocy dla kitka :(
 
No właśnie te, o których pisałam Britax 4 b-agile i Espiro Magic się składają tak, jak piszesz - w kwadrat, a na pewno ten pierwszy. Pewnie nie ważą tyle co parasolka, ale od biedy łatwiej przenieść i składać/rozkładać, przy częstych podróżach.

Ja przy córeczce używałam Espiro Magic - genialny! Składa się jednym ruchem i zajmuje mało miejsca, polecam ale troszkę później. My kupiliśmy jak Natalka miała 10 miesięcy. Jako pierwszy wózek mieliśmy Mutsy Urban Rider, który też z czystym sumieniem mogę polecić. Ja córeczkę urodziłam w październiku, więc na zimowe spacery był świetny (duże koła). Spacerówka też fajna, ogólnie to super skrętny wózek i do stelaża pasuje fotelik Maxi Cosi Cabrio Fix :)
 
reklama
Do góry