reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ciężko się nie stresować, pamietam swoją pierwszą grupę, miałam ochotę zapytac dlaczego wszyscy biorą proga, jakies dziwne zastrzyki, tyle leków, kiedy mi ginekolozka zakazała nawet witamin w 1 trymestrze, ojjj naiwna byłam. Nie martwiłam się w ogóle, wiedziałam, ze na 1 USG może się okazać, ze to nie wyjdzie i byłam z tym totalnie pogodzona, jakoś to było logiczne… Teraz niestety znam chyba wszystkie opcje, które mogą pójść nie tak i to nie jest wcale dobra ani przydatna wiedza, ale za każdym razem jak czytam zle informacje to mam taaaakke poczucie niesprawiedliwości, chyba nie ma dla mnie nic gorszego niż taka bezradność i smutek na raz. W tej chwili myślę, ze będzie co ma być. To już jest dawno zdecydowane w genach, ale jeszcze ani my ani pewnie nasz organizm nie ma pojęcia. Moja dewiza to zawsze była walka do końca o rzeczy, które mogę zmienić i pogodzenie się z tymi, które ode mnie nie zależą, bo przecież inaczej to trzeba być niezłym masochistą.
 
reklama
A ja to bardziej niz poronienia boje sie czy bedzie zdrowe.. naczytalam sie duzo ze gdy ojciec ma raka/chemioterapie/immunoterapie to jest duze prawdopodobienstwo wad wrodzonych. Tak sie sklada ze zdiagnozowali mu czerniaka ponad 2 lata temu, mial juz 2 operacje i przerzuty na wezly chlonne i 10 miesiecy wlewów immunoterapi. Wtedy oczywiscie uwazalam zeby w dni plodne nie wpasc, ale wedlug moivh obliczen to i tak zrobilismy to jakos 2 tygodnie po ostatniej immuno... teraz sie boje o to czy jak sie wgl uda to czy bedzie zdrowe..
Obawy gonia obawy 😩😓
 
reklama
Do góry