reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe zakupocholiczki-czyli co gdzie i za ile

reklama
wezme sie za nia , jak tylko nie bedzie mnie glowa bolala:sorry2::zawstydzona/y:
wkoncu jest jeszcze duzo czasu na zakupy , wiec mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze to chwile potrwa....:zawstydzona/y:bo teraz nie mam glowy do myslenia:-(
 
wezme sie za nia , jak tylko nie bedzie mnie glowa bolala:sorry2::zawstydzona/y:
wkoncu jest jeszcze duzo czasu na zakupy , wiec mam nadzieje ze nikt sie nie obrazi ze to chwile potrwa....:zawstydzona/y:bo teraz nie mam glowy do myslenia:-(

Ze spokojem, czasu mamy aż nadto. Kurcze, współczuję Ci z tym bólem głowy. Ja mam częste migreny i teraz mam nadzieję, że nie będę ich miała, bo bez leków nie da sie wytrzymać... masakra normalnie! Ale rzekomo w ciąży najczęściej ataki ustępują, bo są też zależne od stężenia hormonów. Oby to była prawda, bo aż nie chcę myśleć o bólu głowy! Trzymaj się!!!
 
to ja mam chzba odwrotnie... bo tak tonie mam na codzien bolu glowy .,.. a teraz.... nie moge podniejsc glowy z lozka :-(
a musze bo moja psotnioca skacze nade mna:sorry2:
 
Pewnie z tymi zakupami mamy czas...

Może po prostu najpierw wpisujmy tutaj jak gdzieś będą jakieś ciekawe promocje czy na ciuszki pieluchy kosmetyki cokolwiek innego.. jest już sporo mamuś które mają dzieciaczki a te które oczekują lub noszą fasolinki też coś może znajdą dla siebie.
 
Witam wszystkie majóweczki!!!

Mam problem: jestem w 7 tc i zaczynam nie mieścić się w spodnie. Myślę już nad kupnem tych ciążowych ale waham się czy nie jest za wcześnie.
Może po prostu kupić większe jeansy i tyle ??

Co o tym sądzicie ????


Przerażą mnie ten fakt, że to dopiero początek ciąży a ja już się nie mieszcze w spodnie, masakra!!!!!!!:baffled:
 
reklama
Jak się nie mieścisz to pewnie, że kup. ciążowe nie będą tak ściskały brzucha jak zwykłe. Ja jeszcze się mieszczę w swoje. W poprzedniej ciąży przerobiłam sobie spodnie takie materiałowe i miałam na wyjście. Może spróbuj jakieś przerobić... Miałam jeszcze pożyczone ciążowe ale zsuwały mi się z brzucha...
 
Do góry