reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

reklama
tak, lekarz mówi że wszystko ok, byłam nawet w Poznaniu na Echo serca płodu bo ja mam wadę, ale wyszło wszystko w porządku, potem poszłam ja sama ze swoim sercem i okazało się na miejscu że "wyrosłam" z wady, hehe co mnie bardzo cieszy.
chodzę do dr Sandeckiego prywatnie na zacisze, mówi on że dziecko w porządku, badał na usg kształt główki i inne obwody i że wszystko ok, jutro mam nadzieję że dowiem się więcej i potwierdzę płeć albo i nie:p już nie mogę się doczekać też tak macie? im bliżej tym bardziej nerwowo:D
 
ppatqa no to Ty już tu doświadczona;d i jak będzie parka, bo widzę ze masz synka już??
asiorek Ooo.. jaka wiadomość, że już brak tej wady:) Bardzo dobrze.. I dobrze, ze wszystko dobrze z dzidzia;) ja mam 14 lutego dopiero wizyte.. jeszcze 2 tyg. ale juz sie nie mogę doczekac;)) ii czekamy na relacje z wizyty:D
 
Witajcie! :-)
nie było mnie tylko kilka dni a tu taka lektura mnie spotkała - SUPER

WITAM WSZYSTKIE PRZYSZŁE NOWE MAMUSIE :-)

Widzę dużo rozmów o ciuszkach :happy2: ja jeszcze nic nie kupiłam , zbieram ciuszki po rodzinie, piorę, prasuje, segreguje to teraz super zajęcie i na szczęście większość tych najmniejszych ciuszków jest w neutralnych kolorach.

Ja podobnie jak Wy nie mogę doczekać się kolejnego usg, żeby móc znowu zobaczyć swoje maleństwo :-)
czekam na relacje z Waszych wizyt i zazdroszczę tym mamom które wiedzą już kogo noszą w swoich brzuszkach :blink:
 
paulineczka1989 zaskoczyłaś mnie pisząc o tym że u Ciebie prawie nic nie widać, ja w 8tc ważyłam 48kg, też jestem szczupła a przed ciążą na brzuchu miałam tzw.kaloryfer ale od m-ca noszę przed sobą piłkę lekarską :-D która cały czas rośnie i już nie pozwala mi opierać się o szafki w czasie zmywania naczyń :blink: zazdroszczę Ci troszeczkę
 
aga_biedronka no to przynajmniej kupowanie ciuszków z głowy;)) ja niestety od siorki dostałam ciuszki, ale jak mała będzie miała rok.. więc tych małych brak;] No i życzę aby na kolejnej wizycie pokazało co tam mieszka:-)
No to teraz takie porównanie, że coś się u mnie rusza z tym brzuszkiem, że idzie do przodu..:) :-)
 
Mi tam nie przeszkadza... Na razie zero problemów jak brzuszek mały.. I co najważniejsze, że wszystko z dzidzią jest w porządku.. I co do brzuszków to sprawa indywidualna ;-)
 
no i u mnie niestety wiekszy brzuchol i juz zaczyna ciążyć. Mi dziś niedobrze jakoś, do obiadu było dobrze a popołudniu nie mogłam zwlec się z kanapy
aga poród w soli??, który gin???
 
reklama
Do góry