reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

moj zdaniem, też ma wpływ wiedza lekarza żeby stwierdzić płeć :)... mój mi powiedział że córcia, ale ja che się upewnić zanim zacznę kupować wszystko pod np dziewczynkę a potem wyjdzie siusiak:p hehe i będzie spał w różowej pościeli, chociaż jak mówiłam wcześniej, nie mam mimo to kupować różowego bo tego koloru nie cierpię, no ale mimo wszystko chcę wiedzieć ...:)
 
reklama
Mi tam nie przeszkadza... Na razie zero problemów jak brzuszek mały.. I co najważniejsze, że wszystko z dzidzią jest w porządku.. I co do brzuszków to sprawa indywidualna ;-)

kurcze ale masz mały brzuszek, u mnie to już tak wystaje że mam problem z założeniem skarpetek ;/ ciekawe jak sie później będę ubierać... chyba o 5 rano jak mąż do pracy będzie leciał to mi będzie pomagał... wrrr
Już mam 8 kg na plusie, jakoś wydaje mi się że nie przytyłam jako JA ale ten brzuch urósł dużo. Nasz chłopak pokazał sie na usg w całej okazałości i też już 500g waży...
 

[URL="https://www.babyboom.pl/forum/members/ppatqa-32191.html"]ppatqa
- w 17!? mam wrażenie że nie tylko układ dzidziusia ma znaczenie, ale także jakość aparatu usg ;-)

No aparat ma ogromne znaczenie. Moja prowadząca gin ma taki stary zdechlak (lae przynajmniej na miejscu) i powiedziała że płeć może dopiero będzie mogła zobaczyć w 30 tygodniu. A że poszliśmy na usg połówkowe 3d do Cerbińskiego to nam pokazał któ sie w brzuchu chowa. W dodatku Tymek ułożony głową w miednicy, czyli pupa na górze więc wszystko było widać :)
 
[FONT=Bitstream Vera Serif, serif]PLACUSZKI Z PIERSI Z KURCZAKA[/FONT]




[FONT=Tahoma, sans-serif]składniki:[/FONT]

  • [FONT=Tahoma, sans-serif]pierś z kurczaka[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]1 łyżka wegety[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]3 łyżki mąki ziemniaczanej[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]3 jajka[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]1 duża cebula[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]2 ząbki czosnku[/FONT]
[FONT=Tahoma, sans-serif]sposób wykonania:[/FONT]
[FONT=Tahoma, sans-serif]Jajka, mąkę, wymieszać na jednolitą masę dodać wegetę, drobno posiekaną cebulę i czosnek, pierś pokroić w małą kostkę dodać do masy, doprawić dokładnie wymieszać, wstawić do lodówki na godzinę. Smażyć małe placuszki.[/FONT]




[FONT=Tahoma, sans-serif]Urozmaicenie.[/FONT]
[FONT=Tahoma, sans-serif]do masy dodać można: [/FONT]

  • [FONT=Tahoma, sans-serif]paprykę[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]groszek[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]kukurydzę[/FONT]
  • [FONT=Tahoma, sans-serif]żółty ser[/FONT]
ppatqa- to moje placki, ale niestety Paulinki ze zapytałam jakie ona placuszki robiła :)
 
mloda i piekna hehe.. mnie się wydaje, ze nie bede miec problemow z brzuszkiem;d chodź mogę się mylić i może nagle wyskoczyć.. Chodź i tak dużo urósł mi przez 2 tyg. ;] I gratuluje chlopaka:))
Ja się płeć dowiedziałam na połówkowym 20 tyg. Chodzę do Herbicha i sprzęt ma naprawdę dobry.. ;]

A placuszki robiłam zwykłe: ziemniaki, jajko, mąka i tylko do tego starłam 2 jabłuszka..
Bo Mojemu Ł. najbardziej takie zwykłe smakują.. A jeszcze zamierzam w tym tyg. zrobić racuchy drożdżowe;DD
 
przepis fajny, moze uda mi sie przemycić mojemu niejadkowi, bo placki i nalesniki lubi

Paulineczka ja chodze do Suszczewicza, przyjmuje własnie u Hericha
 
oo widzę kulinarny temat :), z mną racuchy chodziły w zeszłym tygodniu, ale jakoś ich nie robiłam i mi przeszło, ale za to robię dla spróbowania te filety z kurczaka przepis od aga_biedronka:D

jeśli chodzi o brzuszki to mój też mi już przeszkadza przy myciu garów alb nawet malowaniu się w łazience, muszę się malować w przedpokoju przy lustrze w szafie.
zakładanie skarpetek czy butów na stojąco jest już raczej nie możliwe, ani normalne podnoszenie się z łóżka, muszę najpierw "sturlać" nogi na podłogę, co raczej nie jest łatwe bo czasami śpię pod ścianą :(
 
aga_biedronka mniami, mniami.. Ja jutro zrobię racuszki:tak: Bo dziś mam zupkę, którą wczoraj mi mama przyniosła;]
ppatqa Ja byłam u niego w 13 tyg. na 3d :tak: jest bardzo sympatyczny i bardzo dobrze wszystko tłumaczy;]

A ja idę z psiakiem na dwór i zagrzać zupkę, bo mój zaraz wraca z pracy;))
 
reklama
asiorku - uśmiecham się do Twojego postu, fajnie czyta się o tym że ktoś ma takie same problemy jak ja ;-)
paulineczko - fajnie że masz z kim wychodzić na spacerki, ja bardzo chcę mieć psiaka, ale wokół mojego domu nie ma jeszcze ogrodzenia, tylko leśna siatka :) na razie mam pięknego kota (największą światową rasę) ole ona nie lubi spacerów tylko pieszczochy :-) więc na spacery chodzę sama :dry:
 
Do góry