reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

reklama
hehe, witam was kobitki :) razem z lutym zaczął się mój kolejny (ostatni) trymestr ... ojej, coraz bardziej zaczynam się bać końca;P... idę nie długo na wizytę, oby wszystko było ok. jak tylko się pojawię w domku to wejdę się z wami podzielić nowinami :)...
a co do wady to niby z niej wyrosłam (trochę dziwne bo moja mama się o swojej - tej samej dowiedziała w wieku 40 lat a ja nagle wyrosłam, no ale to dobrze że jest ok i nic się nie dzieje ze mną)
Kupiłam właśnie laktator i śpioszki dla bobasa:D... ohh, chyba zaczynam wpadać w "szał" i wić gniazdo na powiększającą się rodzinę...
 
No to czekamy na relacje;)) Na pewno wszystko dobrze z dzidzia;)) A wady dobrze, że brak, ale co jakis czas powinnaś ja kontrolowac.. :)
I widzę zakupy poszły mała parą;DD
A ja teraz zmykam robić placuszki;d
 
aaasiorek85 - widzę że koleżanka zaczyna szaleć, chyba trzeba będzie wziąć z Ciebie przykład :-) choć laktator to będzie chyba mój ostatni zakup, w mojej rodzinie z jednej strony od pokoleń dzieci rodzą się ze skazą białkową, więc muszę poczekać do porodu :blink:
trzymam kciuki za dobre wieści od Twojego lekarza
paulineczka1989 - ja też dziś na obiadek robię placuszki, z piersi kurczaka,kukurydzy,papryki z serem i cebulką mmm pycha :yes:
 
no hej, jestem już, albo dopiero :) ...

więc wszystko jak najbardziej w porządku ze mną i dzidziuchą. Waży już 1100gram:D heh.
tak jak mówicie, zaczynam szaleć - dziś kupiłam już śliniaczki i rajstopy w lidlu bo promocja była :) a laktator? hmm nie wiem czy będzie mi potrzebny czy nie, bo nie wiem jak tam moja mama, a sióstr nie mam więc nie mam kogo spytać, ale była okazja, więc kumpela podpowiedziała mi że warto.

aga_biedronka co do mleka to nie koniecznie musisz mieć też problemy czy Twoje dzieciątko, bo np u nas mój brat najstarszy miał skazę białkową a ja z drugim bratem nie.

niestety ale nie potwierdziła się płeć bo maluch ułożony jest pupcią w dół i nie dało za bardzo rady, ale mam nadzieję że jeszcze się okręci :)
 
Wow duża ta Twoja dzidzia - gratuluję :-) i super że wszystko jest dobrze.
Ja też nie znam jeszcze płci swojego maleństwa i zaskoczona jestem gdy moje koleżanki, które są w 21tc już wiedzą.
No ale najważniejsze że wszystko jest dobrze :tak:
 
asiorek no, no jaka duża dzidzia...:D I cieszę się, ze wszystko jest dobrze;)) A ja własnie widziałam, ze promocja jest w pepco.. rajstopki za 3,99zł .. chyba się tam wybiorę.. wogóle są tam bardzo tanie ciuszki.. co do laktatora to u mnie z rodziny nikt nie używał więc nie wiem czy się na to skuszę.. poczekam do porodu;)
I ja się dziwię, że jeszcze wytrzymujecie nie wiedząc co tam w was siedzi..;D
I jak tam aga-biedronka placuszki wyszły?? Bo mnie moje smakowały..;)
 
ja wiedziałam w 17 na 80%, a w 20 pieknie pokazał; w tamtej dowiedziałam sie dopiero w 27
 
reklama
Do góry