reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Debil nie lekarz, nie ma się co przejmować tylko zmienić. Ha moje tsh 4, nawet teraz może wieksze to z zeszlego tygodnia. Lekarka od razu skierowala mnie do endokrynologa bo sama nie chce mi leków zwiększać, wiec dzwonie dzis do szpitala bo nic mi na wizyte nie przyszło a oni twierdza ze dopiero w zeszla środę papiery dostali czyli po tygodniu wizyty mojej a 2 tygodnie juz od zgłoszenia ciąży. Mam dopiero dzwonić w środę kiedy mi ustala wizyte. 5 lat sie juz lecze na tarczyce mam dość wysoką dawke bo 125mg a tu zostalam sama sobie zostawiona bo nikomu sie nie spieszy wiec mam nadzieje ze u mnie nic sie nie wydarzy mimo tak wysokiego tsh. Dodam ze przed ciaza 3 miesiące temu bylo 1.75. Zazdroszczę szybkiej reakcji, ja jak na razie chodze po scianach i czuje się jak na początku leczenia.


A nie mowilam, ty sie ciesz z braku objawów a nie narzekaj [emoji16]
Bardzo mi sie podoba fakt ze brak objawów równa sie dziewczynka bo ja w porównaniu do tego co mialam z synem to objawów teraz prawie żadnych.


Dziewczyny te przeziębione która mnie zarazila?! Zdycham!
A tak na poważnie syn smarka i wzięło go ostatnio na tulenie z rana wiec tym bardziej mnie zalatwil a jeszcze wczoraj zmoklismy bo jak szliśmy do kina to niepadalo a jak wracalismy to ulewa nas zastala a parasolki w samochodzie zostawilismy. Mam nadzieję ze szybko mi przejdzie i ze mi sie nos mocno nie zatka bo bedzie masakra tym bardziej że ja zazwyczaj kacze z zatokami i antybiotykiem a wolałabym tego uniknąć, do tego moje tsh sprzyja teraz wszelkim infekcja.
Czym sie leczycie, co robicie zeby nos odetkac?
Zamówiłam prenal*n syrop, tabletki na gardlo i krople do nosa ale pewnie dojda do mnie za jakies 2-3 dni [emoji53]
Obalam mit ze brak objawów to DZIEWCZYNKA...z synem w ciaży procz rozsnacego brzucha zero dolegliwośći ..takzę ten-teges...nie nakręcajcie się ... :)
 
Obalam mit ze brak objawów to DZIEWCZYNKA...z synem w ciaży procz rozsnacego brzucha zero dolegliwośći ..takzę ten-teges...nie nakręcajcie się ... :)
Heh, no ja nie traktuję tego co powiedziała lekarka jakoś śmiertelnie poważnie ;) Chociaż w moim przypadku się sprawdzało, z synami w ciąży wymioty a z córką same mdłości ;) Ale prawdę mówiąc po przeżyciach zeszłorocznych jest mi to głęboko obojętne, byleby było zdrowe i ciąża donoszona...
 
Obalam mit ze brak objawów to DZIEWCZYNKA...z synem w ciaży procz rozsnacego brzucha zero dolegliwośći ..takzę ten-teges...nie nakręcajcie się ... :)
Dokładnie. Przy synku to o ciąży się dowiedziałam w 7 tygodniu. Zero czegokolwiek. A i teraz dosc nawet nie mam żadnych dolegliwosci. Nie wiem od czego to zależy. Może psychika swoje robi.
 
Ja już po wizycie. Wszystko ok.
Termin 7 maj.
Dostałam skierowanie na pappa i będę się zapisywała po 20 października.
Następna u Gina to 22 październik.
Tylko nie wiem jak z szefem zagadać. Czy wybrać zaległe urlopy z dwóch lat czy od razu L4.
Jak zacznę wybierać urlopy to może mnie zwolnić ? Ciąże mam już potwierdzona USG
 
reklama
Do góry