reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki 2014

To ja lovi nie próbowałam, ale nie wiem czy mi się jeszcze chce. Ja odmówił Soothie to już chyba żadnego nie przyjmnie. Trudno, będzie chyba ssał kciuka.
 
reklama
Mam do Was prośbę czy możecie jeszcze raz napisać listę wszystkich osób, które chcą dołączyć do działu zamkniętego, gdyż chcę napisać w tej sprawie. Będę wdzięczna za pomoc :)
 
przejrzałam 20 stron i mam taką listę:
Megi*, Agi83, mimi4, magosiaa, sylwuskavol, Andzia 160281, truskaffka, wichurka82, kasia.artwik, klaudia82, martyyyyna, matita, Skodzia, anitajas, Justyn_ka, diabliczka00, madziulek20, funia11, mallaika,

możliwe, że część z tych osób już ma dostęp, ale nie wiem jak sprawdzić... tak samo nie umiem szybko odszukać poprzedniej zrobionej listy:(
jeśli kogoś nie ma to dajcie szybciutko znać,
Iza, zaczekaj może do niedzieli, jak się nikt nie zgłosi, to przypomnę Ci o liście.



 
Magosiaa to zaczekam do niedzieli, ale blagam wyslij mi ja na priv. Sprawdze kto juz ma dostep i wysle tylko te osoby co nie maja. Mam nadzieje, ze sie uda.
 
Hejka. Chyba se wykrakalam oczko ropiejace bo cieszylam sie ze nie ma a dzis wstal z nocy z ropka i w dzien tez ma. Brr..
Co do smoczkow to moj chlopak smoczkowy. Mamy lovi bo kolezanka ktora ma troche starsze dziecko tez przetestowala rozne i dopiero lovi przypasil. Moj od razu sie zassal bez problemu.
U nas dzis zdecydowanie chlodniej ale w domu nadal duchota.
 
To może i ja jeszcze jednak spróbuję tego Lovi jak piszecie że Wam podpasował.

U nas też chłodniej, mieszkanie też w sumie już tak wywietrzyłam, że chyba cały zaduch wywiało. Od rana lało a teraz widzę że jest już słonko, to zaraz zbierzemy się na jakiś spacer. Bo jak siedzę w domu to ciagle coś jem:)
 
reklama
Cześć dziewczyny! OMG nie było mnie tu tak dawno, że widzę same nowe twarze, ze "starych" prawie nikogo nie ma ;-)
Pozdrowionka majóweczki :-)
 
Do góry