reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

maluszki i mamusie z Kaszub

Witam :-D

Pewnie że kojarzę :tak: 30 lipca będę tam na weselu :-) W Wielewiaku

Chyba trzeba przypomnieć pozostałym kobietkom że wątek odżywa;-)
 
reklama
Kurcze nie wiem czy to a nowa sala ale jak tak to jak wyjdziesz na podworko kolo fontanny to z niego widac nas z budujacy sie domek ( taki w polu niedaleko) :-) Blisko do lasu i na grzybki.

Teraz jedziemy na wakacje , 4 tego juz w PL i zostajemy miesiac wiec mam nadzieje ze pogoda dopisze jak i wszystkie sprawy ktore trzeba zlatwic z budowa.

Nasze dzieciaczki w tym samym wieku sa :)
 
Witajcie ! Fajny ten watek regionalny----jestem KASZUBKĄ i fajnie mi z tym...pochodze z okolic Sierakowic-Kartuz. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!!!!!!!!!
 
Witam ponownie!

doveinred przed tą salą jest fontanna, sala chyba nowa i bardzo ładna, widziałam w internecie. A dzieciaczki, tak :tak: w tym samym wieku, twój synek też już pyskuje?? :-D Ja do niej wczoraj mówię że ma pasy założyć, bo ściąga z ramion w aucie a ona na to PASY NIE!! :-D

ewe111 witam, my dzisiaj wybieramy się na ten jarmark kaszubski do Kartuz, nie wiem czy jest tam coś ciekawego, ale raczej pojedziemy zobaczyć co tam się dzieje
 
No wlasnie ta sala- jakas nowo budowana :tak:
Sluchaj muj pyskuje nie slucha broi i wszystko rozwala. Okres buntu 2 latka dostal juz jak mial 16 mies..........i dotej pory specialnie robi nazlosc niektore rzeczy. Juz chyba przez wszystko z nim przeslismy ale czesto jest tak ze jak skonczy sie pewien etap z czyms pojawia sie nastepny problem wiec normalnie czekam co znow mi przyniesie los :sorry2:

A jak pogoda sie zapowiada- ciekawa jestem bo juz za tydzien urlop...???
 
Hej
Jak na razie to pogoda beznadziejna, niby od środy ma być ciepło, bo jak do tej pory to dosłownie raz pada raz świeci słońce i tak co drugi dzień inaczej. Dzisiaj np pada pd rana :baffled:

Mam nadzieję że urlop sie uda

My wyjeżdżamy 5 sierpnia. Kraków, Wadowice, Inwałd, Rabka zdrój...... i dalej nie zaplanowałam, mam nadzieję że pogoda dopisze, z Małą jedziemy pierwszy raz na wakacje, więc niech chociaż pogoda dopisze, wybrałam noclegi z placami zabaw, więc może się wybawi :dry:
 
I my jesteśmy z Gdańska, a ja całe dzieciństwo jeździłam na wczasy do Chmielna. Moja kuzynka nadal ma tam domek.

Dove... my od 1go sierpnia będziemy w Gdańsku, ale nie wiem jeszcze na jak długo, bo to wszystko od pogody zależy.
 
reklama
Jestem spowrotem albo jak kto woli jestem nazat
biggrin.gif
nie mialam internetu przez miesiac wiec wybaczcie ze nic nie pisalam.

Byl to dlugi urlop i chyb teraz dopiero odpoczne. Nie uda mi sie was nadrobic a i czasu na to by nie udalo mi sie znalezc.
Urlop byl wmiare owocny bo juz nasz domek zaczyna wygladac za domkiem, mamy okna drzwi kable elekryczne , pociagniete rury i przewody wodno kanalizacyjne i ostatecznie zalane posadzki. Za kilka dni wchodza tynkarze i bedzie tynkowne w srodku by pozakrywac okna i przewody elektryczne. No i po tym etapie jestesmy prawie na zero a jeszcze kurcze do konca maja 2012 potrzebujemy mase kasy (10tys funtow) by jakos zamieszkac - a kurcze gdzie reszta- opal na zime i reszte prac czy chocby kuchenka do gotowania
unhappy.gif
mowie wam nie ciekawie....mala zalamka, pewnie zamieszkamy na jednym pokoju i powoli bedzie sie dalej remontowac....

Wczoraj bylam na przesluchaniu o prace i jak sie uda zmieniam obecna prace :) taka sama ale w innym miejscu i o wiele wiecej platna wiec zobaczymy.

Pochwale sie Mestwinkem bo juz od 2 tyg sam siedzi ( i od razu jaka ulga bo sie sam pobawi )


Nie wiem jak sie teraz odezwe bo mam mase pracy ze sprzataniem praniem i jakims ogarnienciem czy to przystosowaniem malucha do innego zycia i posilkow.

Mam nadzieje ze jestescie zdrowe i dzieciaczki rowniaz :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry