reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

marti8 super ciuszki, bobek - rewelacja :-D
byłam 2 dni temu oglądać te cuda w sklepach i powiem Wam, że się za bardzo wzruszam, normalnie ryczę przy tych stojakach z ubrankami, musiałam sobie odpuścić :szok: bo aż mi głupio było tak przy innych siorbać nosem :eek: wózki i gadżety przeżywam spoko, ale te ubranka wywołują wodospady łez, bo sobie wyobrażam moje maleństwo w tych ślicznych ciuszkach... eh
jestem emocjonalna do n-tej potęgi w tej ciąży :confused:..

ahh znam ten ból :-) byłam w krakowkiej galerii i oglądałam ciuszki bo miałam pełno czasu do pociągu. Wzruszałam sie jak widziałam małe śpioszki i kaftaniki i czapeczki mmmm no i ostatnio sie rozryczałam na bajce "Odlot" :sorry: mój M patrzal na mnie i zdziwiony co sie dzieje hehe
 
reklama
witam,jestem szczesliwa mamusia malego bobaska.chce Wam przedstawic moja oferte ciuszkow i nie tylko po baardzo niskich cenach,czasem symbolicznych.Wiem,jak dzieci szybko rosna i dlatego wyprzedaje to co male a komus moze sie przydac,mam nadzieje ze nikogo nie urazilam.zapraszam na zakupy(systematycznie bede wystawiac nowe rzeczy) oto link: http://szafka.pl/profil.html ,moj mail syntia83@interia.pl pozdrawiam
 
i sie udalo :))
!Bdwv2CQBGk~$(KGrHqQH-DQErgL3O-cqBK6(My0KpQ~~_12.JPG
4,16 euro :)
ytLhWNm3BFcJqfO.jpg

komplet a tak wyglada osobno
3Qm2kdK87avg0Af.jpg


tNnf7XCpE6RPb5F.jpg


hDajvqkBxzwFHOm.jpg


5x91TJEZkPf4gvs.jpg


Dg0F7VRx91vCkzG.jpg


D7XCN8fnxgB0YHr.jpg


ten komplet jest od tej samej kolesi co 2 fotka :)
1 komplet 3,60
2 komplet 2,72 i raz za przesylke tym razem ubezpieczona 5 euro wole dac i wiem ze dojdzie :)
AFDXW9QvSY04mye.jpg


pojedyncze
AFDXW9QvSY04mye.jpg


YZDd6L13MbmU0q2.jpg


vM2IfqmVTGEt5pg.jpg


OVEBae82Qx3pG5y.jpg


komplety sa 50-56 :)
62-68 :) nie wiem kiedy moje dziecko to znosi ale co tam jak wyrosnie szybko to sama w e-bay posprzedaje :)
A teraz poluje na jeszcze jeden komplet od tej samej osoby rozmiar 74-78 :)
moze sie uda wszystko w jednym .
I nastepnie odchodze od kompa bo mnie M zatlucze :-D
 
Śliczne rzeczy :tak: Mnie w takich malusich ciuszkach strasznie rozczulają te malutkie zakryte stópki... :tak:
 
buciki mickey mouse sa przeslodkie, wszystkie ubranka sliczne, ale te buciki bija reszte;-)
 
reklama
Do góry