reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe i nasze zakupy.

reklama
co do sztucow to Jas (starszy synek) ma trzy komplety - jeden z Gerlacha - dostal od moich rodzicow na chrzciny, drugi mu kupilam w delikatesach ALMa, a trzeci dostal od mojego tescia i to byly te z LIDLa - troche inna seria niz te pokazane kilka postow wyzej bo w koncu kupione 3 lata temu, ale nie uzywamy ich bo sa strasznie ciezkie - maja bardzo ciezkie trzonki - takie grube. No wiec jak kupowalam te w ALMIE to im sie dokladnie przyjrzalam. no ale to tez bylo z rok temu...

Uzywacie Pampersow??? Moim zdaniem STRASZNIE sie popsuly kilka miesiecy temu... polakomilam sie w REALu na dwupak i myslalam ze ich nei zmecze... Masakrycznie przeciekaly i takei po prostu gowniane byly... Przy Adasiu nie sprawdzaja sie tez te z LIDLa, Rossmana i Carrefura (chyab firma Helen Harper).
Dobrze ze Huggiesy sa czesto w aptece SuperPharm w promocyjnej cenie bo te nam podchodza najbardziej. No i z Belli tez lubie :-)
 
Niko dostał sztućće z LIDLA z kroliczkiem..fakt ciezkie ale z łyzeckzi korzystam i jest fajna bo duza poreczna ;)

muszę wkoncu kupic huggisy bo daaaawno ich nie miałam. Jak dla mnie dalej premium care sa najlepsze...teraz kupiłam pampersa niebieskie i tez 5 i jakies sa mniejsze od premium.
 
o własnie wczoraj oglądałam sztućce dla Olci :-) niedługo trzeba będzie kupić, bo juz teraz je z dorosłych widelców i boję się, żeby sobie nie wbiła gdzieś.

zakupiliśmy wczoraj bidon ze słomką. explora ® Active Straw | Tommee Tippee
ciekawe, jak sobie poradzi. ze zwykła rurką taka cienką jakos jej idzie.
 
a ja kupiłam ten kubek lovi 360 i jestem zadowolona. wcześniej kupiłam bidon nuby, ale Olek jakoś tak z niego pił, że miał cały dekold i bluzkę mokrą przy tym, a poza tym zawsze na tej słomce zostawało się trochę picia i to tak chlapało. Drogi ten kubek lovi, ale całe szczeście Olek ładnie z niego pije.
 
reklama
Do góry