reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mam problem

marta18691

Fanka BB :)
Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
5
Witam
Moja córeczka jest miedzy 6A 7miesiącem i od jakiegoś tygodnia strasznie płacze w łóżeczku odpycha się i podskakuje i śpi na boku cały czas inna pozycja jej nie pasuje już sama nie wiem czy jej jakiś ząbek idzie 1czy łóżeczko jej jakby nie pasowało...płacz to taki przerazliwy jest nieraz..i tylko w nocy tak robi

reklama

Elamama

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Hej.Moja tez jest w tym wieku i ma podobnie, tyle że śpi ze mną. Kiedyś pięknie spala w nocy a teraz kręci się, wierci a jej sen wydaje się strasznie płytki. Tez stawiam na zęby. Mam nadzieję, że szybko minie.

Bartek 24.02.2008
Asia 06.06.2017

olcia1718

Rozwiązania
41
Może skok
Tak właśnie między 7/8 mies dzieci mają etap że chcą do mamy i taty.
Mój spał pięknie w łóżeczku od urodzenia a potem właśnie w tym okresie chciał do nas
W łóżeczku odrazu się budził, wzięłam do nas odrazu obraca się na bok i spał:D

marta18691

Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
5
Może skok
Tak właśnie między 7/8 mies dzieci mają etap że chcą do mamy i taty.
Mój spał pięknie w łóżeczku od urodzenia a potem właśnie w tym okresie chciał do nas
W łóżeczku odrazu się budził, wzięłam do nas odrazu obraca się na bok i spał:D
No tak ja tam chce uniknięcia spania z rodzicami w łóżku...
I tak ma w nocy tylko miedzy 00A 1w nocy płacz przerazliwy i wogole

Misiaella

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
A jaki macie materacyk? Jeśli ten z gryką to przypomnij sobie czy dziecko go ostatnio nie zmoczyło i czy nie ma na skórze krostek/świądu. W materacach z gryką z wilgoci mogą pojawić się pluskwiaki które gryzą dzieci. Poczytaj sobie o tym, wystarczy w google wpisać.

Jeśli jednak nie macie materaca z organicznym wkładem to luz.

Jak dziecko wybiera tylko jeden boczek do spania to może coś ją boli, może warto iść do lekarza i sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego, powiększonej śledziony itp.

Możliwe jednak że to ząbek (o ile widzisz spuchnięte dziąsło, nadmierny ślinotok, częściej paluszki lub cała dłoń w buzi) lub skok rozwojowy, ale dziwne że o stałej porze i że się tak dziwnie w łóżeczku rzuca...
Jak już wykluczysz aspekty zdrowotne to życzę powodzenia w trzymaniu zasady że łóżko rodziców jest dla rodziców. Ja od początku tak założyłam i synek spał zawsze w łóżeczku. Też było kilka trudnych momentów i już prawie się złamaliśmy ale udało się. Skończył 2 lata a od 4mca przesypia całe noce o tylko w swoim łóżeczku ;)

marta18691

Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
5
A jaki macie materacyk? Jeśli ten z gryką to przypomnij sobie czy dziecko go ostatnio nie zmoczyło i czy nie ma na skórze krostek/świądu. W materacach z gryką z wilgoci mogą pojawić się pluskwiaki które gryzą dzieci. Poczytaj sobie o tym, wystarczy w google wpisać.

Jeśli jednak nie macie materaca z organicznym wkładem to luz.

Jak dziecko wybiera tylko jeden boczek do spania to może coś ją boli, może warto iść do lekarza i sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego, powiększonej śledziony itp.

Możliwe jednak że to ząbek (o ile widzisz spuchnięte dziąsło, nadmierny ślinotok, częściej paluszki lub cała dłoń w buzi) lub skok rozwojowy, ale dziwne że o stałej porze i że się tak dziwnie w łóżeczku rzuca...
Jak już wykluczysz aspekty zdrowotne to życzę powodzenia w trzymaniu zasady że łóżko rodziców jest dla rodziców. Ja od początku tak założyłam i synek spał zawsze w łóżeczku. Też było kilka trudnych momentów i już prawie się złamaliśmy ale udało się. Skończył 2 lata a od 4mca przesypia całe noce o tylko w swoim łóżeczku ;)
Byłam u pediatry nic niepokojącego nie widzi ale badania zlecila...

Misiaella

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Byłam u pediatry nic niepokojącego nie widzi ale badania zlecila...
Spokojnie, poczekaj na wyniki. Jeśli nic nie wyjdzie- za co oczywiście trzymam kciuki to już na spokojnie przyjrzysz się sytuacji. Może to rzeczywiście skok, Nas już nieraz tak zaskoczył ni stąd ni zowąd. Dziecko kilka nocy miało problemy z zasypianiem i nic nie działało a potem znikało jak za dotknięciem różdżki. Nie stresuj się i daj znać jak się czegoś dowiesz. Powodzenia!

marta18691

Miasto
Rydułtowy
Rozwiązania
5
Wyniki dobre ma i nic nie wynika na to żeby coś się działo więcej ale nadal się rzuca w łóżeczku nawet zmieniliśmy miejsce łóżeczka...pediatra przepisała syrop taki na zaburzenia snu bo od soboty mało co mi spala a ja razem z nia...braliśmy 1dzień ten syrop zauważyłam ze się już nie zucala w łóżeczku i spokojniesza się zrobiła nie wiem zobaczymy co dalej może wkoncu jej to minie

reklama

Elamama

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A jaki syrop lekarz przepisał? Czy sprawdził się?

Bartek 24.02.2008
Asia 06.06.2017

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
19AnulA94 Mam problem :( pomocy Potrzebuję porady 6
Z Mam problem.. teściowie 😔 Rodzinne porady 30
Carolinaaa1331 Tabletki na laktację, nie jestem w ciąży i niw byłam, ale mam pewnie problem. Potrzebuję porady 20
Ana.34 Mam problem z ginekologiem w ciaży Potrzebuję porady 11
marta18691 Mam problem Potrzebuję porady 9
M mam problem z usypianiem syna Potrzebuję porady 9
kowalewiczaurelia135252 Mam problem!! Relacje rodzinne 75
monia-- Hej kobietki mam problem z włosami Potrzebuję porady 9
N Witajcie. Mam nielichy problem... Relacje rodzinne 11
L Proszę o pomoc!! Mam problem z karmieniem synka... Młodziutkie mamy 6
D mam problem Noworodek 2
M Mam chyba problem z imieniem Przyszłe mamy 15
R Mam problem i prosze o rade Rozwój i zabawy 4
MalwiSul Mam problem czy ktoś potrzebuje pampersy? Bydgoszcz 1
nikita314 mam problem pomóżcie Przedszkolaki 7
Warto_Zyc Mam ogromny problem i proszę Was o Pomoc!!! Zwierzenia 1
J mam problem ??????????? Dzieci urodzone w kwietniu 2006 8
M Ja mam podobny problem z synkiem Adasiem Przedszkolaki 3
N mam problem z corka Przedszkolaki 5
Liskowa77 Nie mam juz sily . Staramy się 14
N Pytanie do mam ktore pobudzaly laktacje Potrzebuję porady 21
D Ciąża z krwiakiem - czy któraś z mam się z tym zmaga? Przyszłe mamy 23
Luizagr4 Mam dosyć macierzyństwa i dziecka Potrzebuję porady 163
magnolia1505 Lista kwietniowych mam 😊 Kwietniowe mamy 2021 17
kipotka Do Mam kp na leżąco (na boku) Żywienie 10
Aaazym Nie mam już siły. Potrzebuję porady 91
Doti1998 Drogie panie mam do was pytanie Przyszłe mamy 4
Beti34 3tyg temu urodzilam synka w 22tyg ciazy+3dni ktory zmarl ,wizyte kontrolna mam dopiero we wrzesniu a w przyszlym tygodniu tylko rozmowe tel z lekarzem Ciąża po poronieniu 1
Truskaweczka2017 Przepisy/porady/wskazówki dla cukrzycowych mam :) Wrześniówki 2020 421
KasiaKar Lista styczniowych mam Styczniowe mamy 2021 0
N Lista mam listopadowych Listopadowe mamusie 2020 1
D Mam dziecko, intuicję albo paranoje Styczniowe mamy 2020 11
O Czy ja mam jakies przewidzenia czy tam pokazała się jakaś mała kreska? Ciąża, poród, połóg 12
J Mam dość... bezskuteczne starania Staramy się 26
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 1380
annamariam Cukrzyca, czyli zgromadzenie słodkich mam Czerwcówczki 2020 0
M Skurcze i skracanie szyjki - czy mam panikowac? Ciąża, poród, połóg 14
xPola Czy mam paranoje? Potrzebuję porady 19
Mythopoeia Pytanie do mam, które sporo przytyły w ciąży Potrzebuję porady 16
M Poradnik dla przyszłych mam Potrzebuję porady 9
M Czy mam za mało pokarmu? Potrzebuję porady 6
B Niechciana ciąża - jak mam sobie poradzić ? Młodziutkie mamy 47
Bedemama! Lista kwietniowych mam 2020 Kwietniowe mamusie 2020 8
O Do mam/starających się z trombofilią Staramy się 5
W Jak mam powiedzieć o ciąży :( Potrzebuję porady 10
N Do mam po cc - jak wygląda Wasza blizna po operacji/ czy używalyscie plastry silikonowe? Potrzebuję porady 9
Jola57 Mam pytanie, czy wymioty po udrażnianiu to normalny objaw? Potrzebuję porady 1
A Witaminy, suplementy dla mam karmiących Potrzebuję porady 4
kasiach86 badania prenatalne czy mam sie martwic? Potrzebuję porady 2
Aga1402 Czy tam jest widoczna druga kreska ? Mam zalozona spirale. Staramy się 26