reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam problem

marta18691

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Marzec 2017
Postów
7 104
Miasto
Rydułtowy
Witam
Moja córeczka jest miedzy 6A 7miesiącem i od jakiegoś tygodnia strasznie płacze w łóżeczku odpycha się i podskakuje i śpi na boku cały czas inna pozycja jej nie pasuje już sama nie wiem czy jej jakiś ząbek idzie 1czy łóżeczko jej jakby nie pasowało...płacz to taki przerazliwy jest nieraz..i tylko w nocy tak robi
 
reklama
Hej.Moja tez jest w tym wieku i ma podobnie, tyle że śpi ze mną. Kiedyś pięknie spala w nocy a teraz kręci się, wierci a jej sen wydaje się strasznie płytki. Tez stawiam na zęby. Mam nadzieję, że szybko minie.[emoji6]

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
Może skok
Tak właśnie między 7/8 mies dzieci mają etap że chcą do mamy i taty.
Mój spał pięknie w łóżeczku od urodzenia a potem właśnie w tym okresie chciał do nas
W łóżeczku odrazu się budził, wzięłam do nas odrazu obraca się na bok i spał:D
 
Może skok
Tak właśnie między 7/8 mies dzieci mają etap że chcą do mamy i taty.
Mój spał pięknie w łóżeczku od urodzenia a potem właśnie w tym okresie chciał do nas
W łóżeczku odrazu się budził, wzięłam do nas odrazu obraca się na bok i spał:D
No tak ja tam chce uniknięcia spania z rodzicami w łóżku...
I tak ma w nocy tylko miedzy 00A 1w nocy płacz przerazliwy i wogole
 
A jaki macie materacyk? Jeśli ten z gryką to przypomnij sobie czy dziecko go ostatnio nie zmoczyło i czy nie ma na skórze krostek/świądu. W materacach z gryką z wilgoci mogą pojawić się pluskwiaki które gryzą dzieci. Poczytaj sobie o tym, wystarczy w google wpisać.

Jeśli jednak nie macie materaca z organicznym wkładem to luz.

Jak dziecko wybiera tylko jeden boczek do spania to może coś ją boli, może warto iść do lekarza i sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego, powiększonej śledziony itp.

Możliwe jednak że to ząbek (o ile widzisz spuchnięte dziąsło, nadmierny ślinotok, częściej paluszki lub cała dłoń w buzi) lub skok rozwojowy, ale dziwne że o stałej porze i że się tak dziwnie w łóżeczku rzuca...
Jak już wykluczysz aspekty zdrowotne to życzę powodzenia w trzymaniu zasady że łóżko rodziców jest dla rodziców. Ja od początku tak założyłam i synek spał zawsze w łóżeczku. Też było kilka trudnych momentów i już prawie się złamaliśmy ale udało się. Skończył 2 lata a od 4mca przesypia całe noce o tylko w swoim łóżeczku ;)
 
A jaki macie materacyk? Jeśli ten z gryką to przypomnij sobie czy dziecko go ostatnio nie zmoczyło i czy nie ma na skórze krostek/świądu. W materacach z gryką z wilgoci mogą pojawić się pluskwiaki które gryzą dzieci. Poczytaj sobie o tym, wystarczy w google wpisać.

Jeśli jednak nie macie materaca z organicznym wkładem to luz.

Jak dziecko wybiera tylko jeden boczek do spania to może coś ją boli, może warto iść do lekarza i sprawdzić czy nie ma stanu zapalnego, powiększonej śledziony itp.

Możliwe jednak że to ząbek (o ile widzisz spuchnięte dziąsło, nadmierny ślinotok, częściej paluszki lub cała dłoń w buzi) lub skok rozwojowy, ale dziwne że o stałej porze i że się tak dziwnie w łóżeczku rzuca...
Jak już wykluczysz aspekty zdrowotne to życzę powodzenia w trzymaniu zasady że łóżko rodziców jest dla rodziców. Ja od początku tak założyłam i synek spał zawsze w łóżeczku. Też było kilka trudnych momentów i już prawie się złamaliśmy ale udało się. Skończył 2 lata a od 4mca przesypia całe noce o tylko w swoim łóżeczku ;)
Byłam u pediatry nic niepokojącego nie widzi ale badania zlecila...
 
Byłam u pediatry nic niepokojącego nie widzi ale badania zlecila...

Spokojnie, poczekaj na wyniki. Jeśli nic nie wyjdzie- za co oczywiście trzymam kciuki to już na spokojnie przyjrzysz się sytuacji. Może to rzeczywiście skok, Nas już nieraz tak zaskoczył ni stąd ni zowąd. Dziecko kilka nocy miało problemy z zasypianiem i nic nie działało a potem znikało jak za dotknięciem różdżki. Nie stresuj się i daj znać jak się czegoś dowiesz. Powodzenia!
 
Wyniki dobre ma i nic nie wynika na to żeby coś się działo więcej ale nadal się rzuca w łóżeczku nawet zmieniliśmy miejsce łóżeczka...pediatra przepisała syrop taki na zaburzenia snu bo od soboty mało co mi spala a ja razem z nia...braliśmy 1dzień ten syrop zauważyłam ze się już nie zucala w łóżeczku i spokojniesza się zrobiła nie wiem zobaczymy co dalej może wkoncu jej to minie
 
reklama
A jaki syrop lekarz przepisał? Czy sprawdził się?

Bartek [emoji170] 24.02.2008
Asia [emoji178] 06.06.2017
 
Do góry