reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam synusia, bede miec synusia, chce miec synusia.

reklama
Straaasznie dawno mnie tu nie było.

GRATULUJĘ ciężarnym!! :):) czekamy razem z wami na Łobuzów:)

A mi się na razie tylko marzy drugi bobas... Jednak co dwoje, to dwoje, a nawet troje:) chyba łatwiej z drugim, prawda? Niech się wypowiadają wielodzietne! :) Wydaje się, że ma się większą pomoc, w postaci tego pierwszego. Chociaż się pobawi...
A
 
Helloł :) Już niedługo na świat przyjdzie moja pierwsza pociecha - Mironek:-) Termin wypada pod koniec marca, miesiąc przed moimi urodzinkami ;))) Tatuś maleństwa tak jak i ja, już nie może się doczekać kiedy synuś będzie z nami:-)
 
witam. dawno mnie tu nie było a kiedys tak zywy byl ten temat. gdzie jestescie dziewczyny??
Nowym mamusiom gratuluje synków... mój niezle daje mi w kosc i choc 2 mam dziewczynke to różnicy w ich zachowaniu nie widze. Oboje łobuzują, bawią się autkami i biegają z pistoletami ;-)
Co u was słychać, nowe i "stare" mamusie synusiów?
 
reklama
Do góry