reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma pasję :-)

reklama
moją pasją jest szydełkowanie :) blogowanie i - już wkrótce - robienie zabawek z filcu ;)

Zobacz załącznik 589921
DSC_0518.jpg
Zobacz załącznik 589923
Zobacz załącznik 589924
 

Załączniki

  • DSC_0518.jpg
    DSC_0518.jpg
    33,3 KB · Wyświetleń: 67
dziękuję :) czy u mnie będzie dziewczynka: na razie nie wiem :) póki co kompleciki robiłam dla innych :) dla chłopców niestety ciężko wymyślić coś w tym stylu :) zabawki z filcu będą bardziej uniwersalne :)
 
hmmm ... dla chłopca wystarczy że będą inne kolory (niebieski, granatowy, zielony, czerwony), a zamiast kwiatuszka możesz dać autko lub misia, albo literki lub cyferki, możesz też nic nie dodawać, same kółeczka czy guziczki ... szkoda że ja nie miałam takich cudeniek jak mój synuś był malutki :happy: ... moja mama robi sweterki i inne rzeczy na szydełku, muszę kiedyś z nią porozmawiać czy by nie zrobiła czegoś takiego dla dzidziusiów ;-)
 
właśnie listonosz przyniósł zamówiony filc, więc wkrótce zabiorę się za robienie pierwszej zabawki :) jeśli wyjdzie coś wartego uwagi, podzielę się z Wami zdjęciem ;)
 
reklama
Do góry