reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mama ma pasję :-)

reklama
jaka słodka sówka :-) wcale się nie dziwię że się narobiłaś, samo szycie tego wszystkiego jest wyczerpujące, ja miałam to szczęście że nasz kotek był już uszyty i wypchany, a i tak się narobiłam przy ozdabianiu go ;-) a twoja sóweczka idealnie się nadaje na podusię przytulankę dla szkraba ... mój synek też miał taką podusię sówkę (tylko że nie z filcu) od cioci, bardzo ją lubił :-)
 
Takie ręcznie robione cudeńka naprawdę zachwycają. Zazdroszczę dziewczynom, które mają tego typu pasję i talent. Uwielbiam scrapbookingowe kartki, biżuterię z sutaszu i pudełka ozdobione decoupagem. Sama zajmuję się głównie fotografią, czasami trochę rysuję, ale zazwyczaj tyko wtedy, kiedy ktoś mnie poprosi. Przyjaciółka namawia mnie do tego, abym poszłam z nią na kurs florystyczny na www.akademiaflorystyki.pl, ale nie wiem szczerze mówiąc, czy się do tego nadaję. Chyba jednak zostanę przy swoich zdjęciach ;)
 
luna - najważniejsze to znaleźć coś co naprawdę daje nam satysfakcję i prawdziwą radość :-) z przyjemnością zobaczyłybyśmy twoje prace, zarówno zdjęcia jak i rysunki - szkoda że tylko na zamówienie to robisz, rękę trzeba ćwiczyć, coś o tym wiem ;-)

GoGa fajuśne te butki :-) ładne kolorki
 
luna jesli lubisz florystyka to idz,,to sie przyda..
g
oga no kurde sowka boska......i te buciki:))))

a co do swiatecznych to ja powklejam co nadziergalam ostatnio:))))

SAM_0795.jpgSAM_0796.jpgSAM_0797.jpgSAM_0800.jpgSAM_0805.jpg
 

Załączniki

  • SAM_0795.jpg
    SAM_0795.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 50
  • SAM_0796.jpg
    SAM_0796.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 54
  • SAM_0797.jpg
    SAM_0797.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 59
  • SAM_0800.jpg
    SAM_0800.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 56
  • SAM_0805.jpg
    SAM_0805.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 62
reklama
Witajcie dziewczyny .Fajnie ,że nas tu coraz więcej.
Wrzucam ostatnie moje prace

Mam pytanie. Robisz czapki na zamówienie?? Bardzo bym chciała dwie takie;czapka.jpg. W zasadzie chodzi o połączenie różu i brązu.
 

Załączniki

  • czapka.jpg
    czapka.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 38
Do góry