reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
ej sugar nie rob sobie jaj co?

kate przykro bardzo :no:

do mnie dzis doszly rzeczy z USA dla dziewczyn, fajnie

i doszla tez kaska za bilety, to moge hulajnogi kupic moim trolom ha

w niedziele idziemy na grilla, tez sie ciesze

jakos lepszy nastroj mam ostatnio:-D
 
sugar - ja nic nie widze. ;-)Tzn oprócz dzieci właściwych;-)
kate - bardzo mi przykro, trzymaj się. A wiadomo już coś więcej?

My jutro na wesele, mojej sis ciotecznej, co w marcu skończyła 18;-)
A grila to my co wieczór na kolację robimy;-):-D W ogóle to moze chce ktoras na mały odpoczynek na wichurze wśród wzgórz i zieleni przyjechać? Zapraszam:tak:
 
Ostatnia edycja:
dzien doberek :-)

dzis wraca Fiolek :-D
zaraz maja ladowac. ciekawe, jak zniosl podroz w nocy..
i jeszcze musza z w-wy dojechac do nas, beda jakos ok 16 w domu.
bosz, ale juz go chce wziac w lapki :-D

w ogole to nie chcialam zapeszac, ale, tfu, tfu, tfu, prawdziwa wiosna przyszla i do nas, i do Masia - odpukac, chuchac i stuknac w niemalowane - spi duzo dluzej niz zwykle :tak: pada o 20 jak susel, spi do 7-8 (dzis idealnie o 8 pobudka). w a dzien dwie drzemki, lacznie 1,5-2h. takze po prostu luksus ;-)
nieraz jeszcze wstanie o 6,30, ale to juz od ponad 10 dni zdarzylo sie moze 3 razy..
w ogole to moje dziecko mlodsze nie pije mleka z butli, ani kaszki - wiec cale noce bez pobudki spi. za to o 20, tuz przed spaniem, musi zjesc wypasiona kolacje - np 3 danonki duze ORAZ cala kromka chleba z serkiem/szynka, kromka z szynka + jajecznica - i im wiecej zje (daje mu az przestanie mowic mniam mniam ;-) i otwierac gebe) - tym dluzej spi :-D takze czudnie!

co jeszcze.. atol, u was dol finansowy jak i u was, brak kasy na zbytki ;-) boli okrutnie ;-) juz 2 miesiace, fak. teraz widac jakies swiatelko w tunelu, bo wyslalam pita, bede miec 800zl zwrotu, no i jakies dodatkowe stypendium D wyczail jednorazowe :-) uffff
to kupie sobie buty jakies wreszcie i pojade WRESZCIE do ktorejs psiapsioly - tej z Wro albo tej z Warszawki..
i bedzie mozna wyprawic Masiowi urodzinki fajne :-) mam plan zrobic grilla na tarasie u Mirelki :-) z supertortem po wsim. myslicie, ze sie ciotki obraza, ze nie bedzie bigosu, salatek itp? ;-)

i na majowke chyba gdzies skoczymy, moze z Filipkiem tylko dla odmiany.. :-)
 
elou
wczoraj mielismy piekny dzien, mlody ciagle na dworze, z tylu domu i w parku, dzis juz lipa:baffled: za bardzo sie cieszylam:sorry:

kurde ale sobie zrobilam aua!!! kopnelam noge od sofy i paznokiec mi pekl!! boli jak cholera, zaraz umre!!

aenye fajny pomysl z urodzinkami, a w taka pogode ktoby bigos chcial:-p
atol hulajnoga fajna sprawa, Brunio uwielbia[choc najpierw z tydzien chodzil kolo niej:confused2:, dopiero pozniej 'dosiadl']
 
I ja sie witam
Wczoraj imprezowalismy na koncercie. Nowe brzmienie Janerki. Fajnie bylo. Najbardziej jak mi przypadla do gustu Nosowska i Czesiek. I sam Janerka. Sojka jak zawsze smutaszczo. Nie na ten klimat. Jedyna wada, ze bylo chyba zw 13 zespolow, co chwila przerwa. To mi sie nie podobalo. Ale przynajmniej przypomnialy mi sie bardzo stare dobre czasy:-).

Julka wczoraj podobno spadla z rownowazni na placu zabaw. Dzis jest jakas nieswoja. Wyglada jakby miala goraczke. I mowi, ze ja glowa boli. Nie chce jesc. Zaczynam sie stresowac.

Dita a Ty wiesz, ze ja sie tam wybieram do Ciebie na grilla i piwko. Moze znow trza bedzie zasuwac przez jakies pole na stacje benzynowa.... ( jakos tak pamietam Twoja opowiesc jak z Endriu zasuwaliscie polem;-)).

Sugar ja nie mam zadnych innych obcych dziedzi na Twoich suwaczkach, ale moze juz masz oczyszczone.

Aenye to witaj syna wita.

Atol gratki dla nowych ciuszkow:-).
 
reklama
o ku rwa, zaraz czymś rzuce, byłam u fryzjera, rozchorowała im sie jedna z fryzjerek, uczesała mnie inna na ,,odpier dol się", wyglądam tak jak co dzień, uczesanie do pracy a nie na wesele. Wróciłam z płaczem do domu, sama trochę prostownicą jeszcze próbowałam z tym coś zrobić i *****, normalnie jakbym sie w ogóle nie czesała.
Odechciało mi sie wesela, chce mi się wyć i w ogóle pier dole to wszystko, nie mam już czasu żeby myć od nowa włosy:crazy::crazy::wściekła/y::no::baffled::crazy:
 
Do góry