reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milla nie dzwonilam bo jest dzis lepiej, tzn krwaiwienie sie zmniejszylo. Wiec sadze,ze leki dzialaja. Tak wiec poczekam spokojnie do wtorkowej wizyty,a do tego czasu grzecznie leze:-)
Dzis rano jecnak ledwo oczy otworzylam krew z nosa mi poleciala...w zyciu mi krew nie leciala wiec bylam niezle zdziwiona...podobno w 12 tc krew szybciej krazy wiec to pewnie dlatego...


Milego dnia dziewczynki
 
reklama
Apropo rocznic,nasza wypada 19 kwietnia a termin porodu na 15,wiec moze moze sie wstrzelimy...:-)

Jesli chodzi o tylozgiecie to slyszalam tylko ze moze byc klopotliwe przy zajsciu w ciaze,a pozniej nie ma znaczenia. Ja mam przodozgiecie czym bylam bardzo zdziwiona i mile zaskoczona :-)
 
Dziewczynki

ja mam taki katar ze juz z soli morskiej za ktorej polecenie bardzo dziękuje przerzucilam sie na ibuprom w sprayu ale kurcze w zatokach aż mi świdruje....
ja za to po weselu...i dziś grzecznie odpoczywam zeby malenstwo biedne nie miało aż tak szaleństwa...
Jutro mam w szpitalu na karowej USG to przesiewowe i nie powiem - stresuje sie!!!!!!!
 
Witajcie drogie Panie, mam nadzieje ze nie bedziecie mialy nic przeciwko jesli sie przylacze :) Termin mam na 5 kwietnia, liczmy ze moze dzidza przyjdzie jeden dzien wczesniej, w sam raz na 30 rocznice slubu dziadkow ;) Pierworodne wnucze byloby chyba najlepszym prezentem ;)
 
Witam późną porą :)

A mam do Was takie pytanie, czy któraś z Was miała problem w tej albo poprzedniej ciąży z tyłozgięciem macicy? bo kiedyś mi lekarz mówił o tym że mam, ale teraz na ostatniej wizycie zapomniałam się zapytac czy to jakoś wpłynie na ciąże itd.. troche się obawiam, czy maleństwo sobie tam wystarczająco miejsca znajdzie , jak z porodem itd.. słyszałam , że póki się da warto spać na brzuchu żeby macica się trochę "naprostowała" ale jak tu spać na brzuchu kiedy ja cycków nawet NIE MOGE DOTKNĄĆ ! a co dopiero się na nich położyć :(

Ja też mam- i żadnych problemów :D

Witam nowe dziewczyny

Mateczka- będzie dobrze, trzymam kciuki :tak:
 
Witamy nowe mamusie!
Im wiecej tym weselej :-) wiecie co ? to nasze forum jest najlepsze na swiecie!
Ps. Teściowa przyniosła mi dzisiaj sporo ciacha i właśnie się opycham przed TV za parę minut będę tego żałować ale jest pycha :-D
 
Witam Kochane mamy !


Interesuję się fotografią dziecięcą -noworodkową byłoby dla mnie przyjemnością sfotografowanie
waszego malucha.


Głównie kieruje to do mam ze śląska... a może dojedzie jakaś mama zza okolic?


Pytania -rezerwacje terminów na [alleksandrakosciellniak@gmail.com]


Aleksandra Kościelniak - fotografia


Jeżeli chodźi o galerię na bieżąco uzupełniam ponieważ sesję mam codziennie.
 
reklama
a jak u Was z apetytem? bo czytam, że zajadacie się ciastami, a ja kompletnie apetytu nie mam... od początku ciąży schudłam już 2 kg.
 
Do góry