reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Piszę po cichu, co by nie zapeszyć. Moje dziecko przespało dziś całą noc do 4 rano. Wstała zjadła i pospała do 6. Aż się zastanawiałam, czy wstawałam do niej, czy nie. Oby jej to zostało.
Moja parę razy była przetrzymana, ale ja byłam zbrakowana psychicznie to takiej akcji.
 
Witam :-)
U mnie od wczoraj pada śnieg i niby się topi, ale ciągle jest biało
r070.gif


Moja ciągle śpi w dzień i to po 2 godziny, a idzie spać przed 11 więc nie ma problemu z wieczornym pójściem spać około 19:30. Mam nadzieję że taki stan jeszcze długo się utrzyma.
 
U mnie po chorobie troche sie pozmieniało(na gorsze oczywiscie). W dzien spi tak od 12 do 15, a wieczorem zadyma do 22..... dzis sam padl ok 13 i jeszcze spi- ide przerwac drzemke-wyrodna matka ze mnie;-)
 
U nas jest jedna drzemka, około 2 godzin w normalnych warunkach. Dzisiaj obudził sie zakatarzony, wiec pierwsza drzemka trwała 20 minut. Teraz układa sie na druga, która pewnie dłuższa nie będzie.
 
U nas H jeszcze na antybiotyku ale już jest dobrze, K dalej boli brzuch ale wyniki wyszły bardzo dobrze. H śpi w dzień od 13 do 15, spać na noc chodzi od 20 do 22 i tak jak Djmka u Ciebie tfu tfu dzisiaj spał całą noc do 8.00 z pobudką ok 4 na monia ☺
 
Ja tam sobie nie wyobrażam, żeby mała w tym wieku już nie drzemała w ciągu dnia. Dla mnie jej drzemka to chwila oddechu, i albo faktycznie mam wtedy luz, albo zazwyczaj robię coś w domu.
Jak dla mnie może drzemać aż do czasu pójścia do szkoły:-D
To żart oczywiście :)
Generalnie mała śpi około dwóch godzin dziennie, zasypia pomiędzy 15 a 16 i dla mnie to super, bo dzięki drzemce w ogóle nie marudzi i zdecydowanie przyjemniejsze są wieczory.
 
Z Kubą jest tak że zasnąć sam nie chce ale jak już zaśnie to śpi 1,5-2h. Budzę go czasami o 13 bo potem bym siedziała wieczorem do niewiadomo której godz. a dla mnie to właśnie wieczory są chwilą dla mnie tylko.
 
Rzuciłam tylko okiem i widzę,że o drzemkach jest.
U mnie wszystko roz regulowane dziś O spał od 10 do 13 z hakiem i zaliczył 2 drzemkę. A śpi jak chce ale duzooo. Ona ma jeszcze czas na regulowanie się ;)
 
reklama
Wiedziałam, że jak povhwalę Młodą to ona mi dołoży. Noc fatalna, koszmar. Ledwo żyję.

Kroczku ja też cenię sobie wolne wieczory i za nic tego nie zamienię.

Auliya ona ma jeszcze czas ;)
 
Do góry