reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Madzikm my mamy w syropie i jak narazie się sprawdza. Niech Ci kupi dwie butelki :) tak na zapas bo jak ostatnio mieliśmy 3×5ml to jakoś szybko poszło ;)
 
reklama
Ja byłam na takich zajęciach za darmo w poniedziałek. 15 dzieci i jedna matka z katarem.. szkoda gadać. Bo to ewidentnie z poniedziałku jest - dziś trzeci dzień. Zła jestem bo sieklo ją zdrowo, a Zoi katar skończył się dopiero tydzień temu :-( nawet nie chce myśleć jak znowu dostanie bo poprzedni trwał dwa tyg i dobił nas wszystkich bardziej niż ten Klary..
 
U nas wczoraj delikatnie a dzisiaj od 4.00 do 6.00 Hubert kasłał aż go zrywało, teraz chodzi a raczej wścieka się zachrypnięty i już sama nie wiem czy iść do lekarza czy zaczekać. Chyba dam Groprinosin i na noc lipomal.

Katjuszko nie cierpię takich ludzi!!! Ostatnio w kościele stał chłopak z dziewczynką na rękach taka mała jak nasze i to dziecko tak strasznie kasłało aż zielona była. Może dupa im się nie urwie jak jedną niedzielę zostaną w domu a nie dziecko się męczy i przy okazji zaraża wszystkich dookoła :crazy:.

Dopiero siadłam, od rana stałam w kuchni zrobiłam krem z dyni, sugo M w słoiki i reszta do mojej pierwszej w życiu samodzielnie zrobionej lazanii :D wyszła pyszna :)
 
Widzicie a ja niemal ciągle mam katar, tyle że to alergia a przecież nie będę się obcym ludziom tłumaczyć.
Moja też coś zaczyna pokasływać. Na razie dostaje Groprinosin i syrop z pędów sosny.

Katjuszka oby Z. tym razem ominęło.

Ancona co za pyszności. Ja lazanię robiłam raz i stwierdziłam, że nigdy więcej.
 
O kurcze aż strach tu wchodzić;) U nas wszyscy zdrowi póki co i mam nadzieję że tak zostanie:)

Zdrówka dla chorowitków:)

Czy tylko ja używam Neosine przy objawach choroby? Ten Groprinosin jest lepszy?

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój też zdrowy tfu tfu tfu - i niech tak zostanie bo niedawno miał katar.

Kroczek - ja też używam Neosine i póki co zawsze dawał radę.


Zdrówka dla dużych i małych.

Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Katjuszka Z. możesz dać blf 100. Ja Młodej to dawałam jak była mała. Poza tym sambucol jest też w wersji dla takich maluchów.

Ja nie zwracam uwagi na innych chorych. Dzieciak tak czy siak coś złapie. Dzieciaki mam w przedszkolu, więc siłą rzeczy choroby w to wpisane.
 
reklama
Kroczek pani w aptece mówiła że to jest to samo więc ja biorę ten który jest aktualnie w promocji ;)

Djmka no jasne że chorób się nie uniknie ale są sytuacje których można uniknąć i nie roznosić zarazków świadomie ;)
 
Do góry